ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4124, 18 lutego 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA NC+ zaprasza

BolecForum


Tylko na Bolcu
Awans trenera FA Bolesławiec
21 września 2018r. godz. 10:11, odsłon: 5744

Sebastian Łokaj został II trenerem FASE Szczecin U-17 i trenerem przygotowania motorycznego w FASE Szczecin.

Bolesławiec - Informacje: Awans trenera FA Bolesławiec
Sebastian Łokaj (fot. Football Academy Bolesławiec)

Wraz z rozpoczęciem sezonu rozgrywkowego 2018/2019 bardzo miło nam poinformować o awansie, a zarazem podziękować trenerowi Sebastianowi za dotychczasową współpracę.

Cechujący się profesjonalizmem i duża charyzmą trener Sebastian Łokaj został II trenerem FASE Szczecin U-17 i trenerem przygotowania motorycznego w FASE Szczecin.

FASE, czyli w rozwinięciu Football Academy School of Excelence znajdujące się w Szczecinie i jest częścią rozbudowanej Fundacji Football Academy. Jest to szkoła sportowa, która szkoli jednych z najlepszych zawodników z całej Polski o czym świadczą powołania młodych zawodników FASE do młodzieżowych Reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Drużyna w której trener ma przyjemność pracować, bierze udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17, czyli w najwyższej klasy rozgrywkowej dla młodzieży w Polsce.

- Jesteśmy przekonani, że w nowych wyzwaniach trener poradzi sobie doskonale, a zawodnicy których prowadzi będą walczyć o coraz wyższe cele i odnosić same sukcesy - mówi manager FA Damian Sawczak. - Awans trenera Sebastiana Łokaja jest dla mnie, jako menadżera Football Academy Bolesławiec powodem do dumy. Z jednej strony żałuję, że tak dobry trener odszedł z FA Bolesławiec, a z drugiej, życzę powodzenia w prowadzeniu jednych z najlepszych zawodników w Polsce w kategorii U-17. Awans ten pokazuje, że stawiając sobie poprzeczkę wysoko i nieustannie podnosząc swoje umiejętności można osiągnąć bardzo dużo. Jako menadżer staram się zawsze wspierać swoich trenerów w ich rozwoju osobistym. Wychodzę z założenia, że jeśli trener ma być dobry, to musi regularnie poszerzać swoją wiedzę. Jest to kolejny z moich trenerów, który przez udział w projektach Football Academy został zauważony na arenie ogólnopolskiej. Dziękuję za dotychczasową współpracę Sebastianowi i cieszę się, że będzie dzielił się z nami swoją wiedzą w trakcie szkoleń wewnętrznych, które regularnie odbywają się w gronie trenerów Football Academy Bolesławiec

W Football Academy Bolesławiec trener Sebastian prowadził grupy dziecięce w rocznikach od 2006 do 2010, treningi indywidualne, a razem z trenerem Grzegorzem Kmiecikiem prowadzi Kadrę Polski Football Academy r. 2007.(Football Academy Bolesławiec)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 > >>

~Ciemnofioletowy Szczodrzeniec   21 września 2018r. o 10:31

~Ciemnofioletowy Szczodrzeniec

Postów:

Gratuluje sukcesu. Szkoda tylko, ze konkretny trener opuścił nasze miasto.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bakłażanowa Hutujnia   21 września 2018r. o 10:43

~~Bakłażanowa Hutujnia

Postów:

Awans trenerski odbywa się tylko za pomocą kursów UEFA a nie przejścia z trenowania młodzików z jednego miasta do drugiego.
W Bolesławcu miał takie same dzieci jak w Szczecinie. Czy nauczyciel matematyki awansuje jak przejdzie do innego miasta uczyć takie same dzieci?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Czerwonawa Skimia   21 września 2018r. o 11:02

~Czerwonawa Skimia

Postów:

Masz rację aczkolwiek nie do konca, awansem jest nie tylko zdobywanie licencji ale rowniez zmiana otoczenia na lepsze, bo nie powiesz mi ze trener ktory ma licencje pro i prowadzil 3 ligowy klub nie bedzie czul sie wyrozniony gdy zaproponuja mu prace w ekstraklasie, licencja ta sama, ale piniazki wieksze, zaplecze lepsze i wiecej mozliwosci wiec mozemy uznac to dla niego za awans.... pozdrawiam i zycze Sebastianowi dalszego rozwoju.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ziemistoszara Porzeczka   21 września 2018r. o 12:54

~Ziemistoszara Porzeczka

Postów:

Brawo dla Sebastiana za decyzji ze zmiana otoczenia. Tam ma dużo lepsze możliwości. Tutaj nie byłby w stanie rozwijać się tak jak chce gdyż warunki bardzo odbiegają od tych w Szczecinie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnobłękitny Kuflik   21 września 2018r. o 14:24

~~Jasnobłękitny Kuflik

Postów:

miłe..gratulacje
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Chabrowy Szczypiorek   21 września 2018r. o 21:11

~Chabrowy Szczypiorek

Postów:

Ciężka praca się opłaca
tylko nie w INTRZE
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Butelkowy Kopytnik   23 września 2018r. o 14:59

~Butelkowy Kopytnik

Postów:

Sebo to fajny człowiek i ma zadatki na dobrego trenera w przyszłości jeśli dalej będzie się tak rozwijał. Tego typu artukul na pewno nie robi mu dobrej reklamy. to jest zabieg marketingowy FA i Pana Damiana.Fajnie,że dzieci grają w piłkę a nie siedzą w domu przed konsolą to jedyny plus FA. Jakich rywali ma Kadra Polski FA ? Wczoraj topowa druzyna z wyselekcjonowanymi zawodnikami wygrała pierwszy mecz w U17! Chcecie bardzo dużo pieniędzy za wątpliwy jakościowo produkt dlatego więcej pracy i jakości a mniej marketingu. Sebo powodzenia obyś nie musiał juz wracać do FA Boleslawiec I podobnych tworów tylko piol się wyżej w profesjonalnym klubie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Liliowoniebieska Laurowiśnia   23 września 2018r. o 16:47

~~Liliowoniebieska Laurowiśnia

Postów:

#TośMnieTerazWąsZaimponował!...ZazulaczkiemWSzczecińskiNejberhoodzikWjechane

Jeszcze jakby ktoś zasponsorował te wszystkie szkolenia i certyfikaty UEFA...xD

...I trzymam za słowo...do reprezentacji seniorów ciśniesz...!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 > >>