Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bawią się, szkolą i świętują
~~Turkusowy Moszenki 4 lipca 2019r. o 9:22
znakomita inicjatywa, brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Ognik 4 lipca 2019r. o 11:25
emem napisał(a):
~~Liliowy Ognik napisał(a): Jak zawsze błąd goni błąd. Ale wiadomo dziennikarz to bardzo trudny zawód a język polski jest jeszcze trudniejszy? Może czas wrócić do szkoły redaktory?

"Integracyjny i charytywny dzień" - oczy krwawią podczas czytania.


Może po prostu następnym razem Ty napiszesz artykuł? Za darmo.


Miło że mi to zaproponowałeś. Owszem chętnie pisałbym artykuły - jak dla Ciebie to nawet za darmo. Jednak moje umiejętności pisarskie są tak nikłe że zdaję sobie sprawę, że czytanie tych wypocin byłoby bolesne. Szkoda że wy jako redaktorzy nie zdajecie sobie z tego sprawy i mimo miernych umiejętności puszczacie takie czy inne "artykuły" .
Pisząc tak grafomańsko i błędnie naprawdę dziwicie się że miasto czy powiat "podobno" nie zlecają wam publikacji płatnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Rącznik 4 lipca 2019r. o 11:53
Dawne" Ampułki" lepsze imprezy organizowały. Komu to przeszkadzało, by dobrze prosperujący zakład bez długów, oddać w ręce Niemców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica 4 lipca 2019r. o 14:26
~~Zielononiebieski Jałowiec napisał(a): Czyżby jakieś problemy ze zbytem, skoro wyłączają pracowników z produkcji?


Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji charytatywnej na rzecz Domu Dziecka w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.