Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia constans
~Śliwkowa Szachownica 29 lipca 2019r. o 16:09
Hmm ciekawe jakiez to oferty pracy są w UP? I za jakie miliony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Morwa 29 lipca 2019r. o 17:25
"Ponadto jest też grupa osób zarejestrowanych jako bezrobotne, które otrzymują na przykład zasiłek dla bezrobotnych i dodatkowo pracują „na czarno”. "

Nie, nie ma takich osób. Tak było dawniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Lnica 30 lipca 2019r. o 9:40
UP do likwidacji, jest nieefektywny , szkoda marnować publiczne pieniądze. Teraz są agencje pracy i one zatrudniają ludzi. Komuna już dawno się skończyła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Krwawnik 31 lipca 2019r. o 8:29
Dokładnie , popieram. W dzisiejszej dobie iinstytucja UP jest sztucznym tworem nie wiadomo po co i komu utrzymywanym za publiczne (czyli nasze) pieniądze. Po co wydaje się grube miliony ? tylko po to zeby zapewnić miejsca pracy ludziom którzy są już niewygodni na innych stanowiskach i trzeb ich gdzieś upchnąć. Przecież nie oszukujmy się, kto chce pracę ten sobie sam znajdzie i dokładnie , od tego są agencje pracy a nie dawno przestarzała instytucja, która dzisiaj jest nikomu do niczego nie potrzebna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza