ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4631, 9 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony16 października 2019r. godz. 19:31, odsłon: 1068, Zlecony tekst
Chcesz mieć pamiątkę na całe życie?
Bolesławiec - Informacje: Fotoksiążka czy klasyczny album – jak kolekcjonować wspomnienia? Fotoksiążka czy klasyczny album – jak kolekcjonować wspomnienia? (fot. Bolec.Info)

Najważniejsze chwile ze ślubu, pierwszy uśmiech dziecka, wyjątkowe spotkania z bliskimi czy piękne widoki zapierające dech w piersiach to tylko nieliczne okazje, podczas których warto robić zdjęcia. Chcesz mieć pamiątkę na całe życie? Nie wiesz jak kolekcjonować wspomnienia, aby móc wrócić do nich w każdej chwili? Z tego artykułu dowiesz się, jakie są różnice pomiędzy fotoksiążką a tradycyjnym albumem.

Czym jest fotoksiążka?

Fotoksiążka to nowoczesny sposób na zachowanie zdjęć wysokiej jakości w jednym miejscu. Tak naprawdę, przypomina ona tradycyjny album, z jedną ważną różnicą. Masz wpływ na jego pełen wygląd. Większość drukarni lub agencji marketingowych dają Ci możliwość stworzenia własnej okładki, korzystając z wizualnego kreatora. Dzięki temu, każda fotoksiążka jest inna i możesz ją dopasować do swoich potrzeb. Do wyboru masz także różnego rodzaju materiały wykonania, które możesz dopasować do swoich preferencji. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w fotoksiążki, które pomogą Ci kolekcjonować wspomnienia, weź pod uwagę pożyczki przez Internet. Ten sposób pomoże Ci zyskać dodatkową gotówkę na zakupy. Pożyczki przez Internet są nie tylko komfortowym rozwiązaniem, ale także możesz je wykorzystać na dowolny cel.

Zalety i wady fotoksiążki

Dużą zaletą tworzenia fotoksiążek jest ich cena. Podstawowa fotoksiążka może kosztować nawet 30 złotych, a bardziej rozbudowana z większą ilością zdjęć nawet 140 złotych. W większości przypadków proces tworzenia fotoksiążki jest bardzo prosty. Nie musisz mieć dodatkowego oprogramowania na swoim komputerze, wystarczy, że skorzystasz z kreatorów online. Jeśli będziesz mieć problem z projektem - zawsze możesz wybrać się do punktu, który zajmuje się drukowaniem fotoksiążek i poprosić o pomoc. Kolejną zaletą jest szybkość wykonania i różnorodność stylów. W każdym kreatorze znajdziesz wiele możliwości na łączenie fotografii, dodanie tekstu czy ozdobnych grafik. Do dyspozycji masz wiele formatów. Co więcej, to Ty jesteś autorem takiego albumu i możesz go w pełni dopasować do swoich potrzeb. W dodatku to świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Jeśli chodzi o wady takiego rozwiązania, trzeba wspomnieć o trwałości. Papier może się zaginać lub marszczyć wraz z upływem czasu. Właśnie dlatego, trzeba zainwestować w dobrej jakości materiał, co niesie za sobą dodatkowe koszty. Dodatkowym, starsze osoby mogą nie poradzić sobie z zaprojektowaniem własnej fotoksiążki.

A co z tradycyjnym albumem?

Trzeba przyznać, że tradycyjny album ze zdjęciami jest ponadczasową formą na kolekcjonowanie wspomnień. Oglądanie fotografii wraz z bliskimi to zawsze wzruszający i jednocześnie magiczny moment. Na rynku istnieje wiele albumów, których okładkę możesz dopasować do okazji, np. Wybierając imiona pary młodej oraz datę ślubu. Tworzenie albumu może okazać się przyjemnym czasem i wykorzystaniem zdolności manualnych podczas ozdabiania kartek. Dużą zaletą modeli z wsuwanymi zdjęciami jest możliwość dowolnych przekształceń. Dostępność do produktów jest bardzo szeroka - tradycyjny album dostaniesz nawet w supermarkecie. Zarówno takie rozwiązanie, jak i fotoksiążka, są świetnym sposobem na zatrzymanie ważnych chwil w życiu. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Fotoksiążka to atrakcyjna forma przedstawienia zdjęć w różnorodny sposób. Z kolei tradycyjny album jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Masz mało oszczędności? Wybierz pożyczki przez Internet, które pomogą Ci podreperować domowy budżet.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Zielonkawobrązowa Irezyna   17 października 2019r. o 18:49

~Zielonkawobrązowa Irezyna

Postów:

No qwa rozpacz - tytuł o foto wspomnieniach, a w rzeczywistości stręczycielstwo finansowe.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy