Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ukradli laptopa z pokoju nauczycielskiego
~Niebieskoszary Len 8 listopada 2019r. o 10:14
2 Cymbały jeden duży drugi mały
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowa Maciejka 8 listopada 2019r. o 20:54
Mordy pokazać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Żółwik 8 listopada 2019r. o 21:50
c.w.e.l.e. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Floks 11 listopada 2019r. o 11:35
szanowny pospolity czytaczu postów: są sytuacje w życiu bardzo różne np; jeżeli człowiek wymenczony systemem jaki panuje w naszym kraju skundlały w wyniku braku pienidzy lub zdegenerowny przez brak czegoś czego mu brakuje jest zdolny do poniższych czynności jakimi są kradzieże paseka lub grabieże żeby kogoś oceniać trzeba poznać specyfike postepowania dane osoby lub osób i otoczenia jaki może mieć wpływ na dane osoby.wiec 5 lat za laptop ?a za morderstwo 15 lat,a no to super przelicznik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Hibiskus 11 listopada 2019r. o 16:32
Złodziejstwo to złodziejstwo. Nie można tego tłumaczyć trudną sytuacją życiową itp. Wyciąganie rąk po czyjeś rzeczy to szczyt sk......stwa. Jakby się jeden z drugim do roboty wzięli, to nie mieliby czasu na przestępstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowa Skalnica 14 listopada 2019r. o 9:09
Marchewkowy Floksie ,uznaję ,że to co napisałeś to tylko sarkazm.Jaka sytuacja życiowa,jakie okoliczności?Karać za złodziejstwo ciężkimi robotami ,tylko wtedy nauczyli by się, że złodziejstwo się nie opłaca.Normalną systematyczną pracą człowiek dorabia się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.