ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4774, 29 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


BolecPolecamy9 grudnia 2019r. godz. 16:29, odsłon: 3080, Kazimierz Marczewski
10 grudnia o godz. 16.00 w Centrum Wiedzy wspólnie oglądamy transmisję z wręczenia Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk
Bolesławiec - Informacje: Razem świętujmy wielki dzień literatury Budynek nowej biblioteki (fot. Bolec.Info)

10 grudnia, we wtorek o godz. 16.00 w Centrum Wiedzy w Bolesławcu  wspólnie oglądamy transmisję z wręczenia Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk. Serdecznie zapraszamy.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

~~Żółtorudy Tytoń   11 grudnia 2019r. o 8:27

~~Żółtorudy Tytoń

Postów:

fobiak napisał(a): przypinanie tokarczuk do neomarksimu to nastepna poroniona flegma bo ona nawet nie wie co to znaczy, ona jeszcze nie przeczytala karonia a od marcuse dziela ja lata swietlne.


Karoń mówi wprost że tylko niewielka część neomarksistów wie co, i po co robi. Reszta z nich to pożyteczni i_dioci, którzy służą neomarksistom za mięso armatnie. Dają się łapać na piękne słówka typu wolność, równość, braterstwo. I pomagają wprowadzać neomarksistowski zamordyzm.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Brązowoszara Krwawnica   11 grudnia 2019r. o 21:32

~Brązowoszara Krwawnica

Postów:

Co ona wygaduję do tych dzieci w Szwecji na spotkaniu z imigrantami, bzdury totalne... niech pojedzie do dzieci w Palestynie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Czerwonozłota Budleja   12 grudnia 2019r. o 6:48

~~Czerwonozłota Budleja

Postów:

Olga Tokarczuk: Spotkanie z dziećmi było cudowne, one są tak kolorowe, w różnych ubraniach. Pomyślałam, jakie bogactwo Szwecja sobie przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał wrażliwości, różnych sposobów myślenia i puli genetycznej. Zawsze w takich momentach jest mi wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów. Nigdy nie potrafię tego zrozumieć - podkreśliła
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Sepiowy Rozmaryn   12 grudnia 2019r. o 7:24

~~Sepiowy Rozmaryn

Postów:

~~Czerwonozłota Budleja napisał(a): Olga Tokarczuk: Spotkanie z dziećmi było cudowne, one są tak kolorowe, w różnych ubraniach. Pomyślałam, jakie bogactwo Szwecja sobie przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał wrażliwości, różnych sposobów myślenia i puli genetycznej. Zawsze w takich momentach jest mi wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów. Nigdy nie potrafię tego zrozumieć - podkreśliła

Bo tak to już jest że część społeczeństwa zatrzymuje się na poziomie rozwoju 12-to latka. A taki człowiek niewiele jest w stanie zrozumieć. Widocznie to dotyczy także tej pani. Ciekawe co zaburzyło rozwój tej pani. Przyczyn może być wiele. Od przemocy w rodzinie po niestawianie żadnych barier i bezstresowe wychowanie. Od stawiania zbyt wysokich wymagań po brak zainteresowania dzieckiem. Od izolacji od świata zewnętrznego po seksualizację w najmłodszym wieku. A że któryś z tych czynników tu zadziałał najlepiej widać po tym jaki stosunek do wychowania dzieci ma środowisko, w którym obraca się ta pani.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

reklama Zapraszamy