ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4657, 4 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Cyfrowy Polsat zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wideo19 kwietnia 2020r. godz. 07:31, odsłon: 2165, Kazimierz Marczewski
Niski stan wody w rzece Bóbr w Bolesławcu
Bolesławiec - Informacje: Idzie susza Niski stan wody w Bobrze (fot. Kazimierz Marczewski)

Sobota 18 kwietnia, piękna słoneczna pogoda, temperatura blisko 18 stopni Celsjusza. W czasach epidemii nikogo nad rzeką nie ma. Spotykamy pojedyncze osoby z pieskami i jednego przejeżdżającego rowerzystę. To oznacza, że mieszkańcy Bolesławca stosują się do poleceń ministra zdrowia i zostają w domu.

Uderza też druga rzecz, niski stan wody w rzece. Zawsze w połowie kwietnia Bóbr był bardzo niebezpieczny i z dużą ilością wody.

Tym razem jest inaczej. Prognozy mówią, że deszczu możemy się spodziewać dopiero w maju. Co oznacza, że stan wody jeszcze się obniży. Czyli idzie susza.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jasnozielony Hibiskus   19 kwietnia 2020r. o 7:46

~Jasnozielony Hibiskus

Postów:

Idzie susza niestety.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Migdałowy Winorośl   19 kwietnia 2020r. o 8:51

~~Migdałowy Winorośl

Postów:

Ktoś kiedyś napisał, że zawsze przed każdą wojną była najpierw epidemia czy zaraza, potem głód. I to się chyba teraz niestety znów potwierdzi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pomarańczowoczerwony Żeniszek   19 kwietnia 2020r. o 12:34

~~Pomarańczowoczerwony Żeniszek

Postów:

sami Kassandryci
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pistacjowa Forsycja   19 kwietnia 2020r. o 14:03

~~Pistacjowa Forsycja

Postów:

Przez wszystkie lata na wiosnę stan wody w rzekach był wysoki ,Odra była szeroka do wałów praktycznie wszystkie główki były pod wodą teraz jest susza i to może być większa klęsk jak ten wirus .Politycy zamiast zajmować się Krajem to zajmują się wyborami .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szmaragdowozielony Mieczyk   19 kwietnia 2020r. o 14:26

~Szmaragdowozielony Mieczyk

Postów:

Teraz mamy zarazę później susza zniszczy plony nastąpi drożyzna i inflacja , recesja i kryzys gospodarczy bezrobocie , głód i który z potęg gospodarczych zazna najdotkliwsza biedę ten rozpocznie wojnę bo i tak nie będzie miał nic do stracenia.Oczywiscie nie zycze nikomu przeżyć takich kataklizmów ale na dzień dzisiejszy te oznaki nie wróżą nic dobrego. Za to po tych wszystkich klęskach i rozdarć społecznych powinny nastąpić czasy obfitości i dobrobytu . Takcie rzeczy już świat przerabiał i zawsze podnosil się ze zdwojona siłą.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Cynobrowa Rozplenica   19 kwietnia 2020r. o 15:13

~~Cynobrowa Rozplenica

Postów:

Wina TUSKA ,przez 8 lat rządów mógł nałapać wody .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnoróżowy Winobluszcz   20 kwietnia 2020r. o 14:27

~~Jasnoróżowy Winobluszcz

Postów:

Oczywiście że to wina Tuska ale coś ostatnio prezes wini za to zakazane mordy . Wina leży w rządzących bo jakiś ... wymyślił że potrzebne jest pozwolenie na staw oczko wodne czy latali i sprawdzali do czego podłączona deszczówka i karali ludzi . Czemu w ramach walki z suszą nie ma promocyjnej sprzedaży zbiorników na deszczówkę , czemu spółki wodne chapią kasiorę a nic nie robią kompletnie , i zamiast zajmować się jakimiś pierdołami powinno się budować zbiorniki retencyjne na nieużytkach czy lasach zamiast dróg do donikąd albo parkingów które za chwilę będą zdemolowane .

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Topazowy Kielichowiec   20 kwietnia 2020r. o 15:22

~~Topazowy Kielichowiec

Postów:

~~Jasnoróżowy Winobluszcz napisał(a):

Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z "Rzeczpospolitą" dostał pytanie, dlaczego Polacy gremialnie poparli Prawo i Sprawiedliwość w ostatnich wyborach. Lider Konfederacji odpowiedział w swoim stylu.

Zdaniem Korwin-Mikkego większość wyborców Prawa i Sprawiedliwości to ludzie, którzy posiadają inteligencją poniżej średniej albo po prostu są przekupieni.

"Połowa ludzi ma z definicji inteligencję poniżej średniej, a z nich połowa głosuje – a więc 25 proc. nie jest w stanie zrozumieć, że jeśli rząd daje im 500 zł, to musi im zabrać 700 zł – i to jest większość wyborców PiSu. Reszta, 16 proc., to po prostu ludzie przekupieni oraz ci, którzy są przy korycie.

Lider partii KORWiN brał udział w czacie z internautami na jednym z portali społecznościowych. W komentarzach uczestnicy mogli zadawać pytania, na które Korwin-Mikke bieżąco odpowiadał.

„Czy nie uważa pan, że obrażanie wyborców PiS-u blokuje możliwość przekonania ich do siebie?” – zapytał jeden z internautów.

„Nazywanie wyborców PIS dobrymi i madrymi ludzmi - jest rzeczą głęboką słuszną. Pelowcy się pogrążają, ale może któryś się trzepnie w te głupi łeb i pomyśli: Boże, jak oni zrobili mnie w konia” – odpowiedział Korwin-Mikke.
- Proszę państwa, przeciętny wyborca PeO człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PEO
70 proc. wyborców pEo nie jest w stanie zrozumieć rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona, równie dobrze można by mu tłumaczyć teorię względności ..."Połowa ludzi ma z definicji inteligencję poniżej średniej, a z nich połowa głosuje – a więc 25 proc. nie jest w stanie zrozumieć, że jeśli rząd daje im 500 zł, to musi im zabrać 700 zł – i to jest większość wyborców PiSu. Reszta, 16 proc., to po prostu ludzie przekupieni oraz ci, którzy są przy korycie.I CO CIOTY ,TYLKO NACZELNIK POLSKI
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zamek Kliczków zaprasza!