ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4665, 12 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


bobrzanie.pl19 czerwca 2020r. godz. 12:27, odsłon: 5431, Bolec.Info
- Rozczulił mnie komentarz lokalnego oddziału PiS na temat zniszczonych banerów - pisze na Bobrzanach Bernard Łętowski
Bolesławiec - Informacje: Nienawiść ze strachu, strach z niewiedzy Naklejki "Strefa wolna od Gazety Polskiej" (fot. Bolec.Info)

Ludzie myślą o LGBTQ+ jako o dewiacjach, zboczeniach, czymś nienaturalnym i chorym. Z tego wynika fakt, że myślą (tak! naprawdę tak myślą!), że “tym” się można zarazić. Mnie też wydawało się to niewiarygodne, ale ludzie naprawdę myślą, że jak w szkołach opowiemy dzieciom o gejach, czy ludziach aseksualnych, albo jak ktoś zobaczy dwie całujące się na ulicy dziewczyny, to “to” się rozpowszechni. A po paradzie równości to się tych lesbijek namnoży od cholery.

Tak, ludzie naprawdę tak myślą. A myślą tak bo nie wiedzą, bo ich nienawiść, homofobia, nietolerancja bierze się ze strachu przed nieznanym. A nieznane bierze się z niewiedzy.

Jeżeli przyjmę, że wierzę w możliwość zostania gejem wskutek edukacji, a sam homoseksualizm uważam za coś złego, bo nikt mi nie powiedział, że to normalne i naturalne…
to mój strach przed zrobieniem z mojego dziecka geja będzie oczywisty.

To jest logiczne. Ludzie naprawdę tak myślą. To widać w komentarzach choćby na Bolec.Info.

A ci cyniczni goście udający polityków chcą, żeby tak myślący ludzie na nich głosowali. Polska dla Bosaków!

 

Kliknij TUTAJ i czytaj cały tekst na portalu Bobrzanie.pl.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

~Oliwkowozielony Driakiew   19 czerwca 2020r. o 12:29

~Oliwkowozielony Driakiew

Postów:

Czy wg Autora “nauczenie” kilku letnich dzieci w szkołach (póki co na zachodzie) przez facetów przebranych za wyuzdane k..wy i rozmowy o sexie ich rodziców, technikach sexu to ok? To są właśnie ci “Q” z tego LGBTQ+… Podoba się?

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Bernard   19 czerwca 2020r. o 12:46

Bernard

Postów: 1207

~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a): Czy wg Autora “nauczenie” kilku letnich dzieci w szkołach (póki co na zachodzie) przez facetów przebranych za wyuzdane k..wy i rozmowy o sexie ich rodziców, technikach sexu to ok? To są właśnie ci “Q” z tego LGBTQ+… Podoba się?Ten sam komentarz wrzuciłeś na Bobrzanach, odpowiedziałem Ci następująco:
"A edukacja seksualna musi wyglądać jak na tym filmiku?
Nie musi.
Mogę Ci oczywiście wrzucić w rewanżu link do filmu Sekielskich i spytać czy tak ma wyglądać edukacja seksualna, tylko czy chodzi o pokazywanie skrajności, czy o to, żebyśmy się rozumieli zamiast nienawidzić?"

Będziemy przeklejać dyskusję ?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Brunatnofioletowy Zimowit   19 czerwca 2020r. o 13:03

~Brunatnofioletowy Zimowit

Postów:

Oliwkowozielony Driakiew gdzie widziałeś takie lekcje? Te wyuzdane k*rwy to drag Queen czyli określenie postaci scenicznej stwarzanej przez artystów, najczęściej płci męskiej, rzadziej płci żeńskiej, przedstawiających karykaturalnie postacie kobiece przy użyciu efektownych ubrań i mocnego makijażu. A dzieci nie uczą się o seksie w szkole. Dzieci uczą się o seksie z i internetu. Ja jestem z grupy LGBT i nikogo niczego nie uczę i mnie też nikt niczego nie uczył.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Michalx102   19 czerwca 2020r. o 13:05

Michalx102

Postów: 39

Panie redaktorze, proszę zapoznać się z tym co dzieje się w szkołach w Hiszpanii... Też miało być ładnie i miło. Też miało być za zgodą rodziców... Jest zupełnie inaczej. Proponuję poczytać portale w Hiszpanii i najlpiej w oryginalnym języku.... Może coś i do zwolenników dotrze...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Woskowożółta Forsycja   19 czerwca 2020r. o 13:18

~~Woskowożółta Forsycja

Postów:

Mowa nienawiści, niewiedzy jest w naszym kraju prawie w każdym miejscu. Specjalnie taką agresję wywołują niektórzy ze środowiska władzy, aby dzielić ludzi i mieć większe szanse wyborcze. Nie wolno tak robić bo prowadzi to do agresji i nienawiści. Głos Hanny nic wam o tym nie mówi, czy do końca zjadła was propaganda tzw. publicznej telewizji?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Oliwkowozielony Driakiew   19 czerwca 2020r. o 13:32

~~Oliwkowozielony Driakiew

Postów:

~Brunatnofioletowy Zimowit napisał(a): Oliwkowozielony Driakiew gdzie widziałeś takie lekcje? Te wyuzdane k*rwy to drag Queen czyli określenie postaci scenicznej stwarzanej przez artystów, najczęściej płci męskiej, rzadziej płci żeńskiej, przedstawiających karykaturalnie postacie kobiece przy użyciu efektownych ubrań i mocnego makijażu. A dzieci nie uczą się o seksie w szkole. Dzieci uczą się o seksie z i internetu. Ja jestem z grupy LGBT i nikogo niczego nie uczę i mnie też nikt niczego nie uczył.


Proszę, obejrzyj. Pełno tego w necie https://youtu.be/Mg3FwldlO9s?t=116
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Karminowa Bylica   19 czerwca 2020r. o 13:54

~~Karminowa Bylica

Postów:


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Brunatnoczerwona Aukuba   19 czerwca 2020r. o 14:16

~Brunatnoczerwona Aukuba

Postów:

To, że jakieś lobby homoseksualne chce przekuć dusze waszych dzieci to oczywiste nawet dla średnio rozgarniętego człowieka.
Czy Rodziny będą miały wystarczająco dużo siły, by się temu przeciwstawić to jeszcze czas pokaże.
Żyłem wiele lat w UK i widziałem jakie żniwo zebrało społeczeństwo za wprowadzenie wychowania seksualnego w szkołach. Skutek tego był zupełnie odwrotny do zamierzonego. Masowe aborcje, przedwczesna inicjacja seksualna, załamania nerwowe. Widziałem to na własne oczy bo pracowałem w szpitalu.
Nie jestem pisowcem. Nie wiem nawet kiedy ostatnio byłem w Kościele. Ale jedno wiem na pewno. Neobolszewicka międzynarodówka wykorzystuje ludzi z zaburzeniami seksualnymi do świadomego rozbicia ładu społecznego. Ludzie się po tym podniosą, ale nim kolejne pokolenia wstaną na nogi to wcześniej będą musiały zapłacić za to straszną cenę.
Możecie teraz z tego drwić. Widocznie mało jeszcze przeżyliscie aby to teraz zrozumieć. Jednak czas zweryfikuje wszystko.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.