ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4664, 11 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~~Konstancja BMW   14 lutego 2017r. o 16:28

~~Konstancja BMW

Postów:

Jeżdżę samochodem po Bolesławcu od wielu lat, ruch jest co raz większy i w godzinach szczytu bywa że trzeba sobie trochę postać na skrzyżowaniach.
Wszystko można zrozumieć, ale chamstwo użytkowników przekracza już wszelkie granice ! Weźmy skrzyżowanie Chrobrego i Polnej, moja droga do pracy wiedzie wzdłuż Chrobrego więc wiem że mam pierwszeństwo, dojeżdżam do Polnej i widzę że pod polfą czerwone, bo wszystko stoi do pasów przy lidlu, no to staję przed pasami koło starego WKU i puszczam tych z Polnej, a niech jadą, bo ja i tak stając w kolejce zablokuję skrzyżowanie, no i się zaczyna szopka, z tyłu trąbią bo na cholerę babo tamujesz ruch? z przodu piesi, pędzą żeby zdążyć, a ostatni wręcz wbiegają na jezdnie, bo mają takie prawo, ci z Polnej od lidla wytrzeszczają oczy o co mi chodzi(więc mrugam, jedź człowieku) ale ruch z naprzeciwka staje by puścić pieszych i blokują skrzyżowanie, I bądź tu uprzejmy!
A to przykład jednego tylko skrzyżowania, w naszym mieście,
Co się dzieje pod Wiaduktem? przy Baderze? ,na obwodnicy od strony Piaskowca? pod Inter Marche? koło Okspresu Pijarów?(rano)
Co się dzieje z wami ludzie? czy zwykła uprzejmość i empatia już nikogo nie kręci?
Pozdrawiam absolutnie wszystkich uczestników ruchu, więcej cierpliwości
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~&   15 lutego 2017r. o 10:00

~~&

Postów:

Racja. W bólu chamstwo w ruchu drogowym jest wyjątkowe. Każdy myśli że jest Bóg wie jakim kierowca, a jeszcze jest u siebie i mu wszystko wolno. Spotkałem się też ze stwierdzeniem " prawo lokalne " :). Dopiero wielkie zdziwienie jak się wyjedzie do innego miasta nie mówiąc już o zagranicy . O pieszych to już nawet nie mówię ! Proszę pamiętać że pieszy NIE ma pierwszenstwa ! To od kultury kierowcy zależy czy go przepuszcza czy nie. W tej chwili wygląda to jak surwiwal
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~   15 lutego 2017r. o 12:45

~~

Postów:

~~& napisał(a): Racja. W bólu chamstwo w ruchu drogowym jest wyjątkowe. Każdy myśli że jest Bóg wie jakim kierowca, a jeszcze jest u siebie i mu wszystko wolno. Spotkałem się też ze stwierdzeniem " prawo lokalne " :). Dopiero wielkie zdziwienie jak się wyjedzie do innego miasta nie mówiąc już o zagranicy . O pieszych to już nawet nie mówię ! Proszę pamiętać że pieszy NIE ma pierwszenstwa ! To od kultury kierowcy zależy czy go przepuszcza czy nie. W tej chwili wygląda to jak surwiwal


jak ci zakochany pieszy wlezie na zebre przed maską to wtedy sie niestety dowiesz ze on jest jak krowa i ty zostaniesz u krec . mandatem. co do bycia milym dla innych uczestnikow ruchu sami widzicie ze nie tedy droga - przepisy stanowią wyraznie jak macie sie zachowac wiec ich nie zmieniajcie bo wam sie cos wydaje lub macie dobry humor.


Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Przedsmak Święta Ceramiki Przedsmak Święta Ceramiki

Rabaty dla klientów sklepu internetowego Zakładów Ceramicznych "Bolesławiec"