ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4660, 7 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~~Doświadczony   26 lutego 2017r. o 16:25

~~Doświadczony

Postów:

Nie godzę się na wszystkie zmiany czy politykę PiS, ale w przypadku "Reformy Sądownictwa " dostrzegam "światełko naprawcze". Dlaczego niby Prezes Sądu ma zajmować się finansami sądu ? Prezes Sądu niech orzeka i czuwa nad praworządnym orzekaniem. Niech nie szuka pieniędzy czy darowizn ,czy usług od samorządowców lub innych źródeł poza budżetem Państwa. Jeżeli tak się dzieje to jakie szansę ma zwykły obywatel ,któremu przyjdzie "zetrzeć " się na sali sądowej z Urzędem czy urzędnikiem. W jakiej sytuacji stawia Sąd swój autorytet i samych sędziów ? Taka sama sytuacja dotyczy Policji i Prokuratury. Także - Sędziowie, Prokuratorzy, Komendanci Policji niech robią to do czego zostali powołani wyrażając na to zgodę popartą odpowiednim ślubowaniem a personel cywilny niech zabiega od Skarbu Państwa o środki na godne funkcjonowanie tych Organów Państwa. Niech Państwo zwróci Honor tym instytucją.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~   26 lutego 2017r. o 18:09

~~

Postów:

~~Doświadczony napisał(a): Nie godzę się na wszystkie zmiany czy politykę PiS, ale w przypadku "Reformy Sądownictwa " dostrzegam "światełko naprawcze". Dlaczego niby Prezes Sądu ma zajmować się finansami sądu ? Prezes Sądu niech orzeka i czuwa nad praworządnym orzekaniem. Niech nie szuka pieniędzy czy darowizn ,czy usług od samorządowców lub innych źródeł poza budżetem Państwa. Jeżeli tak się dzieje to jakie szansę ma zwykły obywatel ,któremu przyjdzie "zetrzeć " się na sali sądowej z Urzędem czy urzędnikiem. W jakiej sytuacji stawia Sąd swój autorytet i samych sędziów ? Taka sama sytuacja dotyczy Policji i Prokuratury. Także - Sędziowie, Prokuratorzy, Komendanci Policji niech robią to do czego zostali powołani wyrażając na to zgodę popartą odpowiednim ślubowaniem a personel cywilny niech zabiega od Skarbu Państwa o środki na godne funkcjonowanie tych Organów Państwa. Niech Państwo zwróci Honor tym instytucją.

Bardzo trafna wypowiedź ,krew mnie zalewa jak słyszę ,że burmistrz dołożył 50 tys do samochodu dla Policji a drugie tyle Komenda Wojewódzka ,burmistrz daje pieniądze mieszkańców a sam zyskuje przychylność komendanta .Później mówi że nie ma pieniędzy na przedszkola.

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~   26 lutego 2017r. o 20:19

~~

Postów:

Państwo Polskie jak nie chce udawanej praworządności to niech tak finansuje swoje Organy aby nie zmuszać ich do żebrania , a darczyńcy to wykorzystają bez skrupułów. Jak to się zmieni to nie będzie już ,że zmarnowane pieniądze publiczne to sprawa polityczna.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!