ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4665, 12 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

jr   23 sierpnia 2017r. o 19:16

jr

Postów: 355

Jeśli każdy człowiek rodzi się wolny i równy pod względem swych praw, to jak to jest możliwe, że w świecie w którym żyjemy, pewni ludzie roszczą sobie prawo do rządzenia innymi i ustanawianiem dla innych regulacji, błędnie zwanych prawem?
Jak to jest, że niemal każdy z nas uważa się za wolnego człowieka, a wykonuje polecenia władzy? Czy aby przypadkiem ta władza nie jest samozwańcza?
Czy wolny człowiek musi wstawać rano, żeby zdążyć do pracy, gdzie zarabia pieniądze dla kogoś innego i jeszcze jest za to karany podatkami? Czy wolny człowiek może podróżować swobodnie po świecie? Dlaczego uważają cis e za wolnych, ludzie pokornie posługują się kawałkiem plastiku, który udaje ich tożsamość, dlaczego kiedy kupisz sobie auto (to nic, że leciwe, ale twoje), biegniesz do tzw urzędu, żeby je zarejestrować, a kiedy urodzi się dziecko znów biegniesz do urzędu i rejestrujesz tego małego człowieka (który własnie urodził się wolny) - rejestrujesz go jak inwentarz w EWIDENCJI, a kiedy zaczyna coś rozumieć - sam mu wmawiasz, że trzeba słuchać władzy, ze tak już jest i nic nie można poradzić. Kiedy napada na ciebie policja i wymusza okup, płacisz posłusznie, chociaż nikt nigdy nie pytał cie o zgodę na przestrzeganie jakichś przepisów (które są ustalane przez tych, którym się zdaje, ze maja prawo rozkazywać innym ludziom).
Dlaczego wolny człowiek (zwykle nieświadomy swego statusu) będący współwłaścicielem tego świata, urodzony w tym kraju, na ziemi swoich przodków, kiedy chce wybudować dom, musi kupować WŁASNĄ ziemię od rozbójniczych urzędników, którym sam płaci za to, żeby go dręczyli.
Jakie słowa wypowiedzieć, żeby ludzie się obudzili i zrozumieli, że świat jest większy od tego, w który wszyscy zostaliśmy wciągnięci - ten obrzydliwy korporacyjny układ, który jest tylko snem, tylko fragmentem większej całości, a jednak ludzie wolą ograniczać swój potencjał do poziomu ograniczonego przez uzurpatorów i tyranów? Dlaczego? Który świat wolicie wybrać?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~taka 30+   23 sierpnia 2017r. o 20:43

~~taka 30+

Postów:

Powiedz mi co by było gdyby na 24 godz pozbawiono Cię praw obywatelskich,nie obowiązywało by żadne prawo,nie byłoby policji ani pogotowia na które między innymi płacisz te podatki?No chyba,że jesteś po tej drugiej stronie której by to pasowało to faktycznie po takich 24 godz.Ty nie musiał byś pracować.
Wiesz dlaczego dostajesz mandat za przekroczenie prędkości?Żeby Ciebie zabolało i byś następnym razem ściągnął nogę z gazu zanim kogoś zaboli bardziej i wyląduje na cmentarzu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

jr   23 sierpnia 2017r. o 21:20

jr

Postów: 355

co do praw obywatelskich - sam z nich zrezygnowałem, bo wszystkie one służą jeśli nie zniewoleniu, to co najmniej indoktrynacji i przy tej pomocy represjonowaniu człowieka

wskaż mi proszę komu wyrządzam krzywdę jadąc kilka (naście) kilometrów szybciej?

a dlaczego nie miałoby być policji, pogotowia - przecież to służby potrzebne ludziom - obecnie została tylko zatracona właściwa forma tych służb (policja represjonuje ludzi, a służba zdrowia ma być dochodowa)

gdyby nie było uzurpatorskiego rządu z jego odnogami - ludzie sami zaczęliby się organizować lokalnie. wtedy zasadne byłyby podatki, bo ich cel byłby w zakresie kontroli dawców danin i im służył, a nie pokrywał emerytury żydowskie
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~taka 30+   23 sierpnia 2017r. o 21:49

~~taka 30+

Postów:

Ale czym Ty się czujesz zniewolony?Ci którzy poginęli w obozach koncentracyjnych w tym momencie w grobie się przewracają.Oni napewno wszystko by kiedyś oddali żeby być niewolnikami tak jak my,wstać rano do pracy a wieczorem ułożyć swoje dzieci do snu.
Co prawda jesteśmy niewolnikami systemu ale nikt nie każe Ci pracować tylko,że jak wszyscy tak zrobią to kto na ten mops zarobi bo dała bym sobie rękę uciąć,że co drugi łapek by ziemią nie ubrudził żeby sobie ziemniaka wyhodować.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~jr   23 sierpnia 2017r. o 22:15

~~jr

Postów:

Czy wiezienie musi miec kraty? Lubie pracowac tylko nie lubie pasozytow
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~facet   23 sierpnia 2017r. o 22:20

~~facet

Postów:

Hej ludzie,powiedzcie mi proszę gdzie w naszym mieście kupię najlepszą damską bieliznę?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Iustus   23 sierpnia 2017r. o 23:25

~~Iustus

Postów:

jr - widzę, że miotasz się na kilku forach jak g... w przeręblu, obnażasz swoją niedojrzałość społeczną, marzy ci się anarchia i brak kontroli państwa nad życiem obywateli. Tylko ktoś niedojrzały może wypisywać takie dyrdymały, pewnie jeszcze jesteś bardzo młody. Obawiam się że masz poważny problem psychiczny i radzę poszukać dobrego terapeuty, bo będzie z tobą coraz gorzej. W psychologii to się nazywa socjopatia łagodna. To się da wyleczyć, ale trzeba chcieć. Świat wolnych ludzi nie jest możliwy tu na ziemi, bo człowiek taką ma skażoną naturę, zawsze będzie kogoś ciemiężył, a religia nie jest do tego konieczna. Człowiek naprawdę wolny jest tylko w sferze duchowej, o ile ma zdrowy system wartości i wierzy w Boga. Człowieka głęboko wierzącego nic nie złamie i taka osoba nie boi się śmierci. Pozdrawiam i życzę dobrej zmiany :-)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

jr   24 sierpnia 2017r. o 7:48

jr

Postów: 355

lustus, widzę że masz okropna przyware oceniania ludzi, samemu tkwiąc w oparach absurdu, w tych kategoriach szkoda czasu na dyskusje
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.