ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4657, 4 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Cyfrowy Polsat zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~~Pozłocista Jeżyna   22 sierpnia 2019r. o 16:17

~~Pozłocista Jeżyna

Postów:

Ciocia dostała skierowanie do szpitala ,od lekarza pierwszego kontaktu.Co prawda jest po udarze , świeżo wypisana ze szpitala z Lubania. Była w domu i wydawało się że czuje się lepiej.Lecz jej stan pogorszył się , miała straszne bóle , krzyczała.
Pani doktor młoda na izbie przyjęć stwierdziła że ciocia nie nadaje się do przyjęcia do szpitala na oddział neurologii bo ciocia nie powie co ją boli.SZOK , co dalej zrobić z takim chorym człowiekiem? po 5 godzinnym oczekiwaniu na informacje co dalej, okazuje się że ciocia już dawno leży na wewnętrznym. Ale się lekarka zemściła , nie mówiąc rodzinie o takiej decyzji , a rodzina przez 5 godzin w nerwach i lęku czekała na informację na sorze.
Mam pytanie ,jakie warunki trzeba spełnić aby zostać przyjętym do naszego wspaniałego bolesławieckiego szpitala.Reputacja straszna, a lekarze kontraktowi jeszcze gorsi.Mam nadzieję że nie wszyscy.Nikomu nie polecam.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brązowoszara Miodunka   24 sierpnia 2019r. o 12:01

~~Brązowoszara Miodunka

Postów:

Nasi lekarze, maja mocno przerośniete ego--nad wiadomościami Rok temu,( sobota) )przypadkowo zmierzyłam sobie poziom cukru --380. przestraszyłam, sie bardzo. Pani z SORU-- skierowała mnie , na pietro- gdzie porad udzielała p. doktor. Przyjęła mnie miła starsza, pani pielęgniarka. --zeszłysmy, na SOR, aby ponownie zbadac poziom cukru. Wynik 92.Przyszła pani doktor, niska, tęgawa, ---taką, też miała mine Nie zamieniła ze mna ani słowa. Położyła na stół, kartę przebiegu leczenia. Jakie, było moje zdumienie, kiedy w domu przeczytałam :::Stan,ogólny dobry,pacjentka zorientowana allo i auto-- psychicznie. OSŁUCHOWO !prawidłowy szmer pęcherzykowy,, Tony serca czyste, ASM. Brzuch miękki I właśnie, tak,zachowuja sie nasi lekarze ! Może w oczach maja rezonans magn, albo jakas krewna Kaszpirowskiego ? Smutne ale prawdziwe ! Do teraz, nosze ten papierek, przy sobie Inicjały pani dr.N S.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1