ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4629, 7 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 > >>

~~Piwna Cieszynianka   22 sierpnia 2019r. o 1:55

~~Piwna Cieszynianka

Postów:

https://wpolityce.pl/polityka/460342-oswiadczenie-sedziego-jakuba-iwanca-pilne?fbclid=IwAR0Mk68sb04Etc_ZFppYipnFyuCiXnxJJzBVb1Yas74fxtOE1puLKnnlhP8

Ponadto informuję, że znam panią Emilię S., bowiem jest to małżonka mojego kolegi z pracy. W okresie od września 2018 r. do marca 2019 wielokrotnie wspierałem ją i pomagałem w ciężkiej chorobie, m.in. odwiedzając w szpitalu. Nigdy nie podejmowałem działań, które są mi przypisywane w materiałach i publikacjach prasowych, a które miały na celu zdyskredytowanie jakichkolwiek innych sędziów. Nie mam jakichkolwiek wątpliwości, że Emilia S. jest obecnie instrumentalnie wykorzystywana przez polityków, media oraz część środowiska sędziowskiego jawnie kwestionujących przeprowadzane od lat przez Ministerstwo Sprawiedliwości reformy wymiaru sprawiedliwości. Jestem głęboko zasmucony, że zły stan zdrowia Emilii S. jest obecnie cynicznie wykorzystywany do prowadzenia kampanii wyborczej. Pragnę zaznaczyć, że wszystkie swoje twierdzenia i racje jestem gotów udowodnić przed niezawisłym sądem.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Piwna Cieszynianka   22 sierpnia 2019r. o 1:57

~~Piwna Cieszynianka

Postów:

Bajtel napisał(a): https://wpolityce.pl/polityka/460283-lokalny-dzialacz-krzysztof-brejza-stal-za-grupa-hejterow?fbclid=IwAR3KVX_hdJFB9fwVpJV60R2gRUvTLyDcfpSnGyXzcwo4Rv65o6gtvfJihxoTo dlatego brejza nie będzie posłem?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Piwna Cieszynianka   22 sierpnia 2019r. o 2:01

~~Piwna Cieszynianka

Postów:

Przed ratuszem w Inowrocławiu szef struktur Solidarnej Polski w woj. kujawsko-pomorskim mówił o tym, że w ratuszu, którym rządzi Ryszard Brejza, jego syn – poseł Krzysztof Brejza – stworzył „farmę trolli” w „wydziale propagandy”.

– Za zorganizowaną grupą hejterów stał poseł Krzysztof Brejza. To ten poseł wymyślił wydział propagandy. To on doprowadził do tego, że w tym wydziale w ratuszu miejskim w Inowrocławiu zaczęła funkcjonować „farma trolli” – ludzie, którzy dostali dużo wyższe pensje niż inni urzędnicy. To poseł Brejza jest pomysłodawcą tej farmy trolli – mówił Stachowiak.

Afera fakturowa w Inowrocławiu. Zastraszana urzędniczka: Moje dni są policzone
Ciąg dalszy afery fakturowej w Inowrocławiu. Władze miasta, którym zarządza Ryszard Brejza, starają się zatuszować fakty związane z...
zobacz więcej
W jego ocenie to była „zorganizowana grupa przestępcza, która zajmowała się trollowaniem, co udowodniła prokuratura”.

– Kradła też pieniądze z tego urzędu. To ludzie, których rekomendował do pracy poseł Brejza. Wzywam Brejzę, by podał się do dymisji, zrezygnował z kierowania sztabem Platformy bo pan dokładnie wie, co ma na sumieniu. Pan dzisiaj na konferencji miał pot na czole, my wiemy dlaczego. Te kilkadziesiąt wejść CBA, to pokłosie prowadzonego postępowania. Pan dokładnie wie, jaki jest w tym pana udział. Wzywam, by zrezygnował pan z kandydowania do Senatu, bo nie jest pan godzien wypowiadać się w sprawach na temat hejtowania ludzi – mówił.

Jak poinformowała w środę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk, w toku postępowania zarzuty przekroczenia uprawnień, poświadczenia nieprawdy w dokumentach oraz oszustwa przedstawiono 16 osobom – pracownikom Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia oraz przedsiębiorcom współpracującym z magistratem.

Zarzuty usłyszała m.in. była naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia, która pełniła również funkcję rzecznika prasowego prezydenta Inowrocławia.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Iliowobłękitna Męczennica   22 sierpnia 2019r. o 3:36

~~Iliowobłękitna Męczennica

Postów:

Przestań się Piebiak produkować po nocach ,wystarczy nie kraść ,prawda młocie .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Krwistoczerwony Bluszczyk   22 sierpnia 2019r. o 6:27

~~Krwistoczerwony Bluszczyk

Postów:

''Szef rządu uczestniczył w pogrzebie swojego znajomego, Romualda Lazarowicza we Wrocławiu. Podróży lotniczej do tego miasta nadano zwykły status wojskowy, zaś lot powrotny miał już status „HEAD”

Po pogrzebie i stypie, premier około godziny 17.00 kolumna rządowa odwiozła Morawieckiego na wojskowe lotnisko. Tam, wsiadł na pokład rządowego samolotu typu Gulfstream, który został specjalnie ściągnięty do Wrocławia ze stolicy. Lot do Warszawy miał status "HEAD" pomimo tego, że uroczystość, z której premier wracał, miała charakter prywatny.''

to tez kłamstwo?
hahahaha...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Różowa Tunbergia   22 sierpnia 2019r. o 10:07

~~Różowa Tunbergia

Postów:

https://www.tvn24.pl/smierc-dawida-kosteckiego-adam-bodnar-nie-mozna-sprawdzic-monitoringu-z-nocy,963057,s.html

pis
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonobrunatna Bazylia   22 sierpnia 2019r. o 10:23

~~Zielonobrunatna Bazylia

Postów:

Temat absurdów polskich jest wiecznie żywy.
Ale największym absurdem polskim jest wiecznie żywa (jak Lenin!) grupa zwolenników Partii Oszustów!
Obecnie jest ona dość nieśmiała, bo nawet sam szef PO zapytany o największe sukcesy swojej partii, tak się zaciął, że nawet jąkać się nie był w stanie ;)
I z tego wstydu zwolennicy PO, dla zmylenia przeciwnika, teraz pochylają się z troską nad polską biedą, Konstytucją, demokracją, a to znowu Trybunale Konstytucyjnym...

Kiedy PO nie wykonał 46 wyroków TK, albo TK uznał że okradzenie emerytów na 156 mld jest zgodne z Konstytucją,, jakoś dziwnie to "demokratom" nie przeszkadzało!

Jestem w stanie zrozumieć, że w 2007 roku mniej rozgarnięci mogli popierać PO.
Ale dziś, kiedy nawet Schetyna nie może nic pozytywnego o PO wydusić, POpieranie aferzystów jest już chorobliwie wstydliwe!
I choć Populizm i Socjalizm ma wpadkę za wpadką (NIEDUŻE!), to przecież ciągle jest jak mistrz świata przy podwórkowej zbieraninie PO!

Ludziska, leczta się na nogi
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtozielony Rdest   30 sierpnia 2019r. o 21:16

~~Żółtozielony Rdest

Postów:

Polska na czołówkach światowych gazet! Odkłamujemy historię!

Najbardziej opiniotwórcze gazety z całego świata zamieszczą w ten weekend teksty o historii Polski w związku z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. To globalny projekt promocji polskiej historii "Opowiadamy Polskę światu. 1939-2019".

W Europie Zachodniej i w USA realizuje go Instytut Nowych Mediów we współpracy z Polską Fundacją Narodową. Takie tytuły jak francuski "Le Figaro", amerykański "Washington Post" czy niemiecki "Die Welt" w ten weekend opublikują reprinty okładek z 1939 roku i teksty intelektualistów, historyków i polityków o bohaterstwie Polaków.

- To niezwykle ważne przedsięwzięcie dla uczciwej opowieści o Polsce, o jej dramacie i o tym jak wychodziliśmy z tego wojennego koszmaru - mówi Polskiemu Radiu profesor Michał Kleiber, były prezes Polskiej Akademii Nauk i redaktor naczelny magazynu "Wszystko co Najważniejsze" koordynującego akcję.
- Redakcje dawały nam do zrozumienia, że są zdumione, iż Polska, która ma tak ciekawą, może to nie na miejscu słowo, biorąc pod uwagę tragedię wojny, ale jednak ciekawą historię, którą wszyscy Polacy przeżyli, że oto my tak słabo dbaliśmy o tę narrację, która przedstawiałaby fakty sprzed 80 i kolejnych lat - zaznacza.
Dramat II wojny światowej i okres komunistycznego zniewolenia
profesor Michał Kleiber zwraca uwagę, że teksty pokazują nie tylko dramat II wojny światowej, ale i okres komunistycznego zniewolenia. Rozmówca Polskiego Radia przywołuje tekst premiera Mateusza Morawieckiego, w którym szef rządu pisze, iż długi rok 1939 zakończył się w Polsce dopiero 30 lat temu.
- Paru generacjom Polaków opóźniono rozwój przez właśnie tragedię wojenną. Próbujemy to powiedzieć dobitnie, próbujemy w umysłach osób na całym świecie rozbudzić przekonanie, że Polska z jednej strony przeżyła straszny dramat, a z drugiej strony, że polscy obywatele zrobili wszystko, co możliwe, by się temu przeciwstawić. To zasługuje na olbrzymi szacunek, nie wszędzie i nie do końca artykułowany na świecie - twierdzi były prezes PAN.
Prezes Instytutu Nowych Mediów Eryk Mistewicz zauważa, że każdy istotny kraj od lat pokazuje swoją narrację dotyczącą historii okresu II wojny światowej. Teraz, jak podkreśla w rozmowie z Polskim Radiem, czas na to, by wybrzmiał głos Polski, oparty na prawdzie historycznej.

Zdrada Polski
- Projekt powstawał przez pół roku. Największe światowe redakcje - Washington Post, Le Figaro, Le Soir, El Mundo, Die Welt, Sunday Express, L'Opinion, tych tytułów jest wiele, zasięg jest globalny. Czekałem na tego typu akcję 30 lat, na to, aby głos Polski wybrzmiał. Ta przecież bardzo tragiczna okazja, 80. rocznica wybuchu II wojny światowej, jest właśnie takim czasem, gdzie głos Polski powinien jak najgłośniej wybrzmieć - argumentuje współorganizator akcji.
Eryk Mistewicz zaznacza, że w publikacjach, które ukażą się w światowych tytułach, zachodni historycy piszą wprost, że ich kraje zdradziły Polskę we wrześniu 1939 roku. Gazety na całym świecie przedrukują między innymi teksty prezydenta Andrzeja Dudy, wicepremiera Piotra Glińskiego czy prezesa IPN Jarosława Szarka, który napisał o rotmistrzu Witoldzie Pileckim.
- Okazuje się, że historia rotmistrza Pileckiego jest tak fascynująca dla dziennikarzy, że oni sami dziękują za inspirację i mówią, że będą wracać do tego tematu. W wielu mediach mamy duże portrety, zdjęcia rodziny Ulmów. Właściwie tam jest niewiele słów. Duże zdjęcie, jest wiek ofiar i jest informacja, że Niemcy wyznaczyli dla Polaków ukrywających Żydów karę śmierci. Świat o tym nie wiedział, świat o tym nie wie - mówił prezes Instytutu Nowych Mediów.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 > >>

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!