ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4469, 29 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Jurek Owsiak ponownie prezesem

Treść posta:
~~Kasztanowatordzawy Grab napisał(a):
emem napisał(a):
~~Kasztanowatordzawy Grab napisał(a):
Czy jest protokół zarządu z którego wynika, że ponownie wybrano Pana Owsiaka Prezesem


Może po prostu Owsiak z Zarządem porozmawiał (jest jego członkiem), ustalili, że go powołają i wtedy ogłosił decyzję. To chyba nie jest problem, gdy ludzie ze sobą rozmawiają, znają się i się lubią.


:-) Dobre !. A od kiedy to prezesem tak wielkiej fundacji dysponującej olbrzymimi środkami zostaje się po rozmowie z kolegami z zarządu :-) . Czy był ogłoszony konkurs na prezesa Czy jest wynik głosowania Czy byli inni kandydaci Czy jest jakiś protokół z tej rozmowy Dane kto głosował za a kto przeciw Czy redakcja może to ustalić
Miałam cichutką nadzieję,że J.Owsiak przemyśli prośby ludzi i pozostanie w WOŚP.Tak się stało i jestem mu za to wdzięczna,ponieważ do jego fundacji mam bardzo osobisty stosunek.Od 27 lat jednoczy ludzi,nazywa dobro po imieniu,ja nadal chcę w tym uczestniczyć.Pytasz czy było głosowanie,inni kandydaci itp.Po co ci to.Chciałbyś/chciałabyś wystawić własną osobę na dyrygenta Orkiestry?Zrób to,nic nie stoi na przeszkodzie,tylko zastanów się co masz do powiedzenia,bo jak na razie to liczysz w myślach jakieś wyimaginowane zyski osobiste.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy