Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jurek Owsiak ponownie prezesem
13644
#kizior nieaktywny
20 stycznia 2019r. o 23:27
Jak można być tak rozedrganym emocjonalnie, żeby rozpaczać bo ktoś tam odejdzie skąd tam, a później wpadać w płacz wzruszenia bo ta osoba jednak wrócila po 72 godzinach. A ludzie piszą, że mają urodziny i to najlepszy prezent, takie rzeczy. Nie dałbym rady tak funkcjonować,obłęd.

Dzień w którym bandyta zabił Prezydenta Pawła Adamowicza - Owsiak składa dymisję z Prezesa WOŚP;
Dzień pogrzebu Prezydenta Pawła Adamowicza - Owsiak informuje, że jednak zostaje....
Autopromocja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Trzykrotka niezalogowany
20 stycznia 2019r. o 23:45
~~Konopna Języczka napisał(a):
~~Złotobrązowa Trzykrotka napisał(a): Politykom właśnie pasuje taki Owsiak.
To tak jakbym jako Ojciec mający na utrzymaniu swoją rodzinę przepieprza..ł pieniądze, a potem wysyłam żonę, aby pożebrała na ulicy to co ja przepiłem.

Pieniądze na służbę zdrowia są. Ba! Tych pieniędzy jest nawet za dużo. Tak! Jest ich dużo więcej niż myślicie. Problem polega na tym, że te pieniądze są po prostu marnotrawione na biurokrację i tylko ochłap z tego trafia do podatnika.

Proszę pomyśleć. Skoro niby 2, 3 dniowa żebranina daje więcej niż moje 300zł miesiąc w miesiąc składki zdrowotnej to dlaczego nie zlikwidować tego NFZtu i po prostu zastąpić to całoroczną akcją WOŚP z Owsiakiem jako ministrem zdrowia.
Czy WY LUDZIE TEGO NAPRAWDĘ NIE ROZUMIECIE?
Twoje 300 zł miesiąc w miesiąc i dlatego jesteś taki sfrustrowany?Jak to się ma do moich 1560 zł miesiąc w miesiąc? Nie chwalę się ,ponieważ nie jest mi to do niczego potrzebne.A jeszcze przeznaczam pieniądze na zakup karmy i leczenia zwierząt,wspomagam indywidualnie chorych.Po co?Bo w tym momencie mogę,bo na to sama zapracowałam i aż tyle nie potrzebuję by czuć się szczęśliwą.Szczęście drugiego człowieka lub dobro zwierzęcia są dla mnie równie ważne.

Wybacz, ale co ty o mnie wiesz? Twój autolans o karmie dla zwierząt i pomocy chorym mnie nie wzrusza. Już taki jestem zimny drań, że uważam iż jeśli robisz coś dobrego to nie rób z tego sztandaru i rób to bez popisu. Z tego właśnie powodu nie będę ci sadził wzruszających historyjek jak to dokarmiam sąsiadów, adoptuje głodujące sarenki, dzieci,dziki, kotki i inne takie.
Co do frustracji, że płacę 300zł politykom( popierającch wośp) to już inna sprawa. Bo tak się składa, że ja i tak leczę się prywatnie jak potrzebuję i bez tego nfz-tu jakoś funkcjonuję. Żal mi natomiast tych co są biedni i POD PRZYMUSEM płacą na nfz tym, co tego Owsiaka popierają, bo gdyby ci politycy z tymi serduszkami mniej marnotrawili nasze podatki to nie musieliby lansować WOŚP i wielkiej akcji wysyłania dzieci z puszkami po jałmużnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Plektrantus niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 7:50
Trzeba zrozumieć WOŚP, oni uczą jak można pomagać innym. Jak można być dobry dla drugiego człowieka.dając mu choćby zaoszczędzoną złotówkę. Ile przy tej akcji radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Brawo Owsiak! Brawo młodzi ludzie, brawo wolontariusze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Jasnota niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 14:17
J. Owsiak należy do tej grupy, która jest poza wszelką krytyką.
To tak jak jego wielki autorytet Lech Wałęsa ps Bolek, który może gadać co mu się podoba, namawiać do pałowania na ulicach czy wyskakiwania (polityków PIS) przez okna, a i tak zawsze będą tacy co uznają, że przecież to WIELKA POSTAĆ , MĘDRZEC EUROPY i pokojowy noblista.

To takie właśnie towarzystwo wzajemnej adoracji. Ludzie dla, który prawda nie ma żadnego znaczenia. Liczą się jedynie emocje i sterowanie masami.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Gajowiec niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 22:15
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
emem napisał(a):

Niech spróbują komentować, widząc że ktoś po ich wypocinach zgłosi to na policję. Panie Marcinie - więcej odwagi . Może warto być tym pierwszym.

Opowiem ci pewną historię
swego czasu zgłosiłem na Policję problem z jednym bolecnautą który naruszył moją prywatność dołączyłem zrzuty ekranu z jego wpisami i jak myślisz co usłyszałem?zdziwisz się bo we wniosku o wszczęcie postępowania kazano mi wpisać jego nazwisko i adres
rozumiesz?
teraz kiedy bym cię wyzwał od ''k'' czy ''h'' gdybyś chciał mnie pozwać zapewne usłyszał byś to samo
nie wiem czy winić za to policję czy mają takie procedury czy winić za to nasze koślawe prawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 22:40
~~Złotobrązowa Trzykrotka napisał(a):
~~Konopna Języczka napisał(a):
~~Złotobrązowa Trzykrotka napisał(a): Politykom właśnie pasuje taki Owsiak.
To tak jakbym jako Ojciec mający na utrzymaniu swoją rodzinę przepieprza..ł pieniądze, a potem wysyłam żonę, aby pożebrała na ulicy to co ja przepiłem.

Pieniądze na służbę zdrowia są. Ba! Tych pieniędzy jest nawet za dużo. Tak! Jest ich dużo więcej niż myślicie. Problem polega na tym, że te pieniądze są po prostu marnotrawione na biurokrację i tylko ochłap z tego trafia do podatnika.

Proszę pomyśleć. Skoro niby 2, 3 dniowa żebranina daje więcej niż moje 300zł miesiąc w miesiąc składki zdrowotnej to dlaczego nie zlikwidować tego NFZtu i po prostu zastąpić to całoroczną akcją WOŚP z Owsiakiem jako ministrem zdrowia.
Czy WY LUDZIE TEGO NAPRAWDĘ NIE ROZUMIECIE?
Twoje 300 zł miesiąc w miesiąc i dlatego jesteś taki sfrustrowany?Jak to się ma do moich 1560 zł miesiąc w miesiąc? Nie chwalę się ,ponieważ nie jest mi to do niczego potrzebne.A jeszcze przeznaczam pieniądze na zakup karmy i leczenia zwierząt,wspomagam indywidualnie chorych.Po co?Bo w tym momencie mogę,bo na to sama zapracowałam i aż tyle nie potrzebuję by czuć się szczęśliwą.Szczęście drugiego człowieka lub dobro zwierzęcia są dla mnie równie ważne.

Wybacz, ale co ty o mnie wiesz? Twój autolans o karmie dla zwierząt i pomocy chorym mnie nie wzrusza. Już taki jestem zimny drań, że uważam iż jeśli robisz coś dobrego to nie rób z tego sztandaru i rób to bez popisu. Z tego właśnie powodu nie będę ci sadził wzruszających historyjek jak to dokarmiam sąsiadów, adoptuje głodujące sarenki, dzieci,dziki, kotki i inne takie.
Co do frustracji, że płacę 300zł politykom( popierającch wośp) to już inna sprawa. Bo tak się składa, że ja i tak leczę się prywatnie jak potrzebuję i bez tego nfz-tu jakoś funkcjonuję. Żal mi natomiast tych co są biedni i POD PRZYMUSEM płacą na nfz tym, co tego Owsiaka popierają, bo gdyby ci politycy z tymi serduszkami mniej marnotrawili nasze podatki to nie musieliby lansować WOŚP i wielkiej akcji wysyłania dzieci z puszkami po jałmużnę.
To składki czy podatki w końcu ,bo są to dwie różne rzeczy.Czego potrzebujesz w swej zajadłości?Zdjęć poturbowanych przez los i ludzi zwierząt?Skanów wpłat,sms-ów potwierdzających datki dla ratowania życia lub zdrowia?Dzielenie się sprawia radość obdarowującemu .Nie dostrzegasz w swoim otoczeniu biedy,nieszczęścia,choroby?Nic,naprawdę nic nie możesz zrobić oprócz wyliczania własnych strat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Grab niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 23:52
To składki czy podatki w końcu ,bo są to dwie różne rzeczy.Czego potrzebujesz w swej zajadłości?Zdjęć poturbowanych przez los i ludzi zwierząt?Skanów wpłat,sms-ów potwierdzających datki dla ratowania życia lub zdrowia?Dzielenie się sprawia radość obdarowującemu .Nie dostrzegasz w swoim otoczeniu biedy,nieszczęścia,choroby?Nic,naprawdę nic nie możesz zrobić oprócz wyliczania własnych strat?

Jeśli politycy czy biurokraci powiedzą ci że składka zdrowotna wynosi np 300zł, a inny polityk powie, że to podatek to jakie to ma dla Ciebie znaczenie? jakbyś tego nie nazwał to nie wpłynie jakoś na PRZYMUS płacenia (nazwij ten haracz jak chcesz)?

Jak popierasz pomaganie ludziom to powinieneś najpierw tępić przymus płacenia składek, z których masz tyle, że musisz potem wrzucać do puszki. Czy może zamiast żebrać lepiej nie wspierać złodziejskiego systemu i po prostu poprosić Owsiaka o objęcie opieki nad ludem przez cały rok? Skoro robi więcej w te 2,3 dni niż jego koledzy politycy.
A swoją drogą co z tymi wszystkimi składkami zdrowotnymi? Gdzie się podziały? Może koledzy Pana Jurka co tak lubią lansować się przy nim dla lepszych słupków wyborczych (by móc znowu nas grabić) coś o tym wiedzą?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 stycznia 2019r. o 0:52
Budżet RP na 2019 - 386 mld zł
na TVP przeznaczonych ma być 1,2 mld zł
bo najważniejsze to mieć priorytety. Owsiak i tak operuje drobniakami, więc nie ma się o co kłócić ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza