ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4530, 30 marca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Szpital w Lubaniu opinie

Treść posta:
~~Ciacho123 napisał(a):
szpital nadający sie jedynie do wykańczania ludzi. Zero pomocy od pielęgniarek na oddziale położniczym, zamiast wstać i zaprowadzić do danego gabinetu siedzą na tłustym dupsku i plotkują.Malo tego Odsyłają kobietę w zagrożonej ciąży od szpitala do szpitala. Brak jakiegokolwiek zainteresowania stanem pacjentki. Nie polecam pod każdym względem tego lubanskiego syfu. Pozdrawiam.Skoro ciąża jest zagrożona to chyba dobrze, że odsyłają do innego, bardziej specjalistycznego szpitala, gdzie kobieta i dziecko będą mieli lepszą opiekę- tochyba logiczne.

Leżałam w tym szpitalu i niestety moje zdanie jest odmienne.Opiekę miałam dobrą, informowana byłam co do sposobu leczenia itd.Personel w porządku, wypełniający swoje obowiązki w należyty sposób.
Leżała ze mną dziewczyna zagrożona przedwczesnym porodem.Sprowadzali lek na podtrzymanie,badali, konsultowali BYLI ZAINTERESOWANI-jej stanem i stanem dziecka.Nie zauważyłam jakoś olewania pacjentki ale również informowali ją,że jeśli ich leczenie nie przyniesie skutku to odeślą do specjalistycznego szpitala.Nie widzę w tym nic dziwnego, że odsyłają skoro wyczerpują własne możliwości leczenia.
Zdają sobie sprawę z faktu, iż w momencie gdy nie są w stanie nic zrobić kierują do specjalistów.W momencie ciężkich komplikacji dopiero był by dym że nic nie zrobili i nie odesłali.
Cóż nie każdemu można dogodzić.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Jump Heaven zaprasza!
reklama Mrowka zaprasza