Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Album: Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - 2.05.2024r.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - 2.05.2024r.

61/67 - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - 2.05.2024r. - zdjęcie nr 61

fot. UM Bolesławiec, 2024-05-02

~~Boleslawianka niezalogowany
3 maja 2024r. o 12:36
Uroczystość ważna dla nas polskich obywateli ale czas najwyższy zmienić przedstawicieli i kierownictwo spółek miejskich . Ubiór niegodny tego dnia gdy się tak eksponuje na pierwszym planie. A zwłaszcza przedstawiciel wyższej kultury i mieszkalnictwa miejskiego. Żałosne!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza