Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tadeusz Stefan Lewandowski - kandydat na posła RP
~xyz niezalogowany
18 października 2015r. o 13:21
Co w tym dziwnego że córka Pani Premier ma zamiar wyjechać z tego kraju gdzie oszołomy rozdają miliardy państwowych pieniędzy żeby tyko dorwać się do władzy ,zamiast 3 milionów mieszkań postawią 3 miliony pomników Irasiada czytaj Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 października 2015r. o 13:32
Panie Złotkowski nie ironizuj Pan.Ja wiem,że nic mądrego nie może powstać od ludzi ,którzy z pełnym przekonaniem głoszą tezę ,że na d Smoleńskiem rozpylili mgłę ,hel albo magnesy - to zwykła głupota.
Nie znaczy to ,że należy brać za dobrą monetę wszystko co głoszą inni (szczególnie z PO) ,ale po prostu mniej tam zwykłych nieuków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kukiz15 niezalogowany
18 października 2015r. o 13:56
Przecież ten Złotkowski to jakiś niezrównoważony człowiek. ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Art niezalogowany
18 października 2015r. o 14:11
Tylko PIS ,i lemingi tego nie zmienią,a jak się boją to widocznie w demokracji wiedzą czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
18 października 2015r. o 14:12
Podejrzewam że wiem kim jesteś cykorku bojący podpisać się własnym nazwiskiem , podejrzewam że to ciebie nasz dobry znajomy wysyłał do pewnego specjalisty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
18 października 2015r. o 14:33
Panie Kukiz 15 nie wiem czy Pan nie ma problemów ze zrozumieniem co Pan czyta trochę Panu pomogę . To co wrzuciłem pojawia się w mediach prorządowych , odsyłam do Tomasza Lisa i Gazety Wyborczej , z Panem ramajem zgadzam się w 100%-ach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek Szeląg niezalogowany
18 października 2015r. o 14:39
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Podejrzewam że wiem kim jesteś cykorku bojący podpisać się własnym nazwiskiem , podejrzewam że to ciebie nasz dobry znajomy wysyłał do pewnego specjalisty.

Słuchaj Judaszu takie bzdury to możesz pleść dzieciom w przedszkolu a nie na internecie.Znam jednego Złotkowskiego ale tamten jest normalny w przeciwieństwie do ciebie.Tą pożyczkę powinieneś zgłosić do skarbówki ,ale się nie martw jak będzie rządził PIS to szybko cię namierzą i ukarają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
18 października 2015r. o 14:59
~Antek Szeląg napisał(a):
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Podejrzewam że wiem kim jesteś cykorku bojący podpisać się własnym nazwiskiem , podejrzewam że to ciebie nasz dobry znajomy wysyłał do pewnego specjalisty.

Słuchaj Judaszu takie bzdury to możesz pleść dzieciom w przedszkolu a nie na internecie.Znam jednego Złotkowskiego ale tamten jest normalny w przeciwieństwie do ciebie.Tą pożyczkę powinieneś zgłosić do skarbówki ,ale się nie martw jak będzie rządził PIS to szybko cię namierzą i ukarają
Panie Szeląg ja zagłosuje na PiS a Panu przypomnę był to 1999 rok .Nie obrażam się na Pana za te wypociny - widać niektórzy tak muszą , jak nie ubliży to może zachorować .Zdrówka życzę i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.