Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tadeusz Stefan Lewandowski - kandydat na posła RP
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 11:13
bitek.pl napisał(a):
~ napisał(a):
bitek.pl napisał(a): Nie warto głosować na żadną z wielkiej czwórki PiS, PO, PSL i SLD

Więc głosujmy na NOWOCZESNĄ.



Czyli na PRPO (Platformę Ratunkową Platformy Obywatelskiej)...

Lepiej jak na KDRP (Kukiz Deska Ratunkowa Pisiorów)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek Szeląg niezalogowany
16 października 2015r. o 11:24
Panie Lucjanie sam Pan napisał że w 1999roku pan Lewandowski Pana zbył ,natomiast Pan Maćkała pomógł rozkręcić Pana gospodarstwo, jeszcze wspomógł pożyczką bezinteresownie, według mnie ma Pan do spłacenia dług wdzięczności .Co do Ogrodnika to działał przy Prezydencie Romanie i niczym wielkim się nie wykazał.Wybór należy do Pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek (nie Szeląg) niezalogowany
16 października 2015r. o 11:47
Cóż za uparty ....No przeciez Pan Lucjan pisze wyrażnie ! Nie jakiś tam Mackała tylko ...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Matusiak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 12:00
~Antek Szeląg napisał(a): Panie Lucjanie sam Pan napisał że w 1999roku pan Lewandowski Pana zbył ,natomiast Pan Maćkała pomógł rozkręcić Pana gospodarstwo, jeszcze wspomógł pożyczką bezinteresownie, według mnie ma Pan do spłacenia dług wdzięczności .Co do Ogrodnika to działał przy Prezydencie Romanie i niczym wielkim się nie wykazał.Wybór należy do Pana.


Ludzie!!!
To Poseł powinien pożyczać/dawać pieniądze albo rozkręcać komuś biznes?
Zgłupieliście?!

Ogrodnik był WICEprezydentem znakomitym, wręcz bez zarzutu!
Jego konkurent polityczny MM (co jest rzadkością niespotykaną!) wypowiada się o nim publicznie w samych superlatywach! Był sprawny jako WICE, a mistrzem managerów jako prezes!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
16 października 2015r. o 12:19
~Antek (nie Szeląg) napisał(a): Cóż za uparty ....No przeciez Pan Lucjan pisze wyrażnie ! Nie jakiś tam Mackała tylko ...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Matusiak
Panie Antku napisałem Ryszard Matusiak mi dał a nie pożyczył a większość to czyta pożyczył ,wyraziłem swoją opinię o kandydatach i zamiast o nich rozpoczęto dyskusję o mnie - przepraszam nie to było moją intencją .Co do wdzięczności dla Ryszarda Panie Szeląg napisałem - po roku zaprosiłem jego z całą rodziną na moje gospodarstwo i darowiznę pomimo sprzeciwu oddałem , narwali sobie parę wiaderek truskawek podziękowaliśmy sobie wzajemnie , przyjechał do mnie jak kandydował na Posła ,rozprowadzałem jego plakaty i ulotki , jeszcze raz proszę piszmy za siebie a nie za innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 12:59
~ napisał(a):
~Antek Szeląg napisał(a): Panie Lucjanie sam Pan napisał że w 1999roku pan Lewandowski Pana zbył ,natomiast Pan Maćkała pomógł rozkręcić Pana gospodarstwo, jeszcze wspomógł pożyczką bezinteresownie, według mnie ma Pan do spłacenia dług wdzięczności .Co do Ogrodnika to działał przy Prezydencie Romanie i niczym wielkim się nie wykazał.Wybór należy do Pana.


Ludzie!!!
To Poseł powinien pożyczać/dawać pieniądze albo rozkręcać komuś biznes?
Zgłupieliście?!

Ogrodnik był WICEprezydentem znakomitym, wręcz bez zarzutu!
Jego konkurent polityczny MM (co jest rzadkością niespotykaną!) wypowiada się o nim publicznie w samych superlatywach! Był sprawny jako WICE, a mistrzem managerów jako prezes!


Bzdura, wg mnie to był najgorszy wiceprezydent jakiego miał Bolesławiec i bardzo dobrze że Roman go w końcu wylał !! Szkoda tylko że tak późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 13:38
już jeden wybudował kopalnie miedzi koło Bolesławca teraz zasiada jako jeden z marszałkow we Wrocławiu i jakoś mu nie spieszno przyjechać z "łopatami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 13:38
już jeden wybudował kopalnie miedzi koło Bolesławca teraz zasiada jako jeden z marszałkow we Wrocławiu i jakoś mu nie spieszno przyjechać z "łopatami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie