Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Darczyńcy wciąż poszukiwani
~??? niezalogowany
28 listopada 2015r. o 19:27
mnie zastanawia jedna rzecz skąd Szlachetna Paczka bierze rodziny i dlaczego Mops nie zgłasza rodzin wielodzietnych? w większości rodzin które są do wyboru to osoby starsze albo dorosłe.. czy np matka wychowująca sama dzieci jest gorsza? dlaczego nikt takiej matce nie pomoże czy nie zapisze jej do Szlachetnej paczki? widocznie pierwszeństwo mają dorosłe osoby takie które mogą iść do pracy a dzieci są na szarym końcu a szkoda .. coraz bardziej zmieniam zdanie na temat Szlachetnej Paczki i to na gorsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 listopada 2015r. o 19:55
czy czasem w którymś to temacie nie napisałem o tym?
czy czasem nie napisałem że znam sytuację jednej z takich rodzin?
jakoś nikt że "szlachetnej paczki" nie napisał o tym bym podał namiary...

za to jegomosc próbował formułować jakieś zarzuty odnośnie mojej krytyki...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2015r. o 20:53
falco napisał(a): czy czasem nie napisałem że znam sytuację jednej z takich rodzin?
jakoś nikt że "szlachetnej paczki" nie napisał o tym bym podał namiary...


Jeśli znasz rodzinę w trudnej sytuacji to dlaczego jej nie pomożesz, tylko krytykujesz ludzi, którzy chcą pomagać innym rodzinom ?

W tej akcji pomagają innym nie milionerzy, którzy nie mają co robić z pieniędzmi, tylko zwykli ludzie, tacy jak Ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 listopada 2015r. o 21:01
a skąd wiesz?
mam to ogłosić na forum ?
wtedy niejeden tu napisze że wale "popisowke"

chcesz pomoc?...zrób paczkę a obiecuje że razem je zawieziemy bez żadnych "fanfar" i piania z zachwytu nad sobą... ;) ii

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2015r. o 21:08
falco napisał(a): a skąd wiesz?


Po co chcesz dać namiary na rodzinę, której już pomogłeś ?





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 listopada 2015r. o 21:16
co ...znowu masz zły dzień? :/
czy "szlachetna paczka" zawozi dary do danej rodziny od jednego darczyńcy?
piszą o tym że na paczkę składają się darczyńcy czyli...im ich więcej tym paczka obfitsza...

zapytam krotko -stać Cie na pomoc?...coś zaproponowalem..stać Cie czy tylko szukasz kolejnego pretekstu do klotni...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2015r. o 21:21
falco napisał(a): co ...znowu masz zły dzień? :/
czy "szlachetna paczka" zawozi dary do danej rodziny od jednego darczyńcy?
piszą o tym że na paczkę składają się darczyńcy czyli...im ich więcej tym paczka obfitsza...

zapytam krotko -stać Cie na pomoc?...coś zaproponowalem..stać Cie czy tylko szukasz kolejnego pretekstu do klotni...


Jak zwykle wypowiadasz się w temacie , o którym nie masz pojęcia. Na paczkę składają się darczyńcy, ale polega to na tym, że grupa znajomych, przyjaciół wybiera sobie jedną rodzinę i wspólnie dla tej jednej rodziny kupują różne potrzebne im rzeczy.

Nie masz przyjaciół , znajomych, którzy wspólnie z Tobą im pomogą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 listopada 2015r. o 21:32


Jak zwykle wypowiadasz się w temacie , o którym nie masz pojęcia. Na paczkę składają się darczyńcy, ale polega to na tym, że grupa znajomych, przyjaciół wybiera sobie jedną rodzinę i wspólnie dla tej jednej rodziny kupują różne potrzebne im rzeczy.

Nie masz przyjaciół , znajomych, którzy wspólnie z Tobą im pomogą ?
więc jednak masz kolejny zły dzień co mnie zresztą nie dziwi bo tylko w takie dni się pokazujesz
ale jak piszesz składają się darczyńcy dla jednej rodziny...
nie mam znajomych ,przyjaciół?...
kolejne bzdurne pytanie bo nic nie stoi na przeszkodzie byś swoją"cegielke"również odrzuciła...
ale Ty wolisz być tutaj i pisać kolejne swoje "filozofie"

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.