Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Darczyńcy wciąż poszukiwani
7612
bax
28 listopada 2015r. o 21:36
kc :) nie pisz czegoś,o czym nie wiesz :)
Masz wątpliwości? Pan Krzemiński jest w temacie,więc namiary na Niego znajdziesz :) i proszę Cie nie oceniaj nikogo z forum na podstawie Czyiś komentarzy :> :)

Co do samej akcji- gratuluję Wolontariuszom :* :) i oby jak najmniej było ludzi w potrzebie,bo nigdy nie wiadomo,komu "bieda w okno zapuka" :(...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 listopada 2015r. o 21:49
masz rację... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
28 listopada 2015r. o 21:54
kc,polecam lekturę,o której już niemalże nikt nie pamięta,zacznij od Pierwszej strony :) ...
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=31511&strona=last


i...Czekam na Twoją odpowiedź na pytanie,które zadał Ci falco
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Angelika Krzemińska niezalogowany
28 listopada 2015r. o 21:54
~??? napisał(a): mnie zastanawia jedna rzecz skąd Szlachetna Paczka bierze rodziny i dlaczego Mops nie zgłasza rodzin wielodzietnych? w większości rodzin które są do wyboru to osoby starsze albo dorosłe.. czy np matka wychowująca sama dzieci jest gorsza? dlaczego nikt takiej matce nie pomoże czy nie zapisze jej do Szlachetnej paczki? widocznie pierwszeństwo mają dorosłe osoby takie które mogą iść do pracy a dzieci są na szarym końcu a szkoda .. coraz bardziej zmieniam zdanie na temat Szlachetnej Paczki i to na gorsze


Specjalnie dla Ciebie przygotowałam małą statystykę - na 26 rodzin włączonych do projektu mamy aż 68 dzieci plus co najmniej dwoje w drodze, także Paczka dotarła także do rodzin wielodzietnych. W poprzedniej edycji paczki dostały rodziny z szóstką, a nawet dziesiątką dzieci.

Co do samotnych matek mamy ich aż 14, a nie widzisz ich teraz w systemie, bo większość rodzin znalazło już darczyńców.


I co Ty na to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
28 listopada 2015r. o 21:55
bax napisał(a): i oby jak najmniej było ludzi w potrzebie,bo nigdy nie wiadomo,komu "bieda w okno zapuka" :(...

Czynie dobro, bo moze mi "bieda w o kono zapuka". Jesli kiedys oczekuje wzajemnosci to, i poganie tak czynia. Czynic dobro nie oczukjac nic w zamian to jest wlasciwa postawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2015r. o 21:59
falco napisał(a): więc jednak masz kolejny zły dzień co mnie zresztą nie dziwi bo tylko w takie dni się pokazujesz
ale jak piszesz składają się darczyńcy dla jednej rodziny...
nie mam znajomych ,przyjaciół?...
kolejne bzdurne pytanie bo nic nie stoi na przeszkodzie byś swoją"cegielke"również odrzuciła...
ale Ty wolisz być tutaj i pisać kolejne swoje "filozofie"


Sam piszesz o tym, że pomagasz anonimowo, a mi każesz się deklarować na forum. Myślisz czasem ?

Jeśli kiedyś komuś pomogę, to temu, komu sama uznam, że potrzebuje mojej pomocy.







Dopisane 28.11.2015r. o godz. 21:59:

bax napisał(a): kc :) nie pisz czegoś,o czym nie wiesz :)


Dobrze, że Ty wiesz : ).

bax napisał(a): i proszę Cie nie oceniaj nikogo z forum na podstawie Czyiś komentarzy :> :)


Możesz jaśniej, bo nie wiem o co Ci chodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
28 listopada 2015r. o 22:00
tak gover :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2015r. o 22:05
bax napisał(a): kc,polecam lekturę,o której już niemalże nikt nie pamięta,zacznij od Pierwszej strony :) ...


Znam ten temat. Po co mi tu dałaś ten link ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza