Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Los "budowlanki" przesądzony?
~Leszek Socha niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 20:07
Panie Starosto likwidacja Szkoły z tradycjami i to w tak pożądanym zawodzie to chyba nie jest najlepszy pomysł. Ośmielam się pisać pod własnym imieniem ponieważ jako radny Powiatu Bolesławieckiego II Kadencji wraz z ówczesnym Klubem SLD udało nam się powstrzymać likwidację tej Szkoły. Nie wiem dla czego politycy uparli się aby zamknąć tą" Kolebkę" Mistrzów Budownictwa. Dajemy kolejny powód do ucieczki młodzieży do Niemiec, które to kuszą naszą młodzież przeróżnymi atrakcjami. Nawet jak ma to się odbyć tylko przeniesieniem to może być początek agonii tego kierunku. Ja już nie uprawiam tzw. polityki ,ale zaniepokojeni rodzice proszą mnie o pomoc w obronie tej Szkoły - więc robię ile mogę. Na prezentowanej fotografii zobaczyłem Pana Dyrektora Szkoły dla ,którego mam wiele podziwu i szacunku za charyzmę i kompetencje. Panie Starosto nie wolno nam jako społeczeństwu zwalczać i stawać na drodze rozwoju tradycji . Budownictwo jest istotą rozwoju a Polscy Mistrzowie Budowlani są cenieni na całym Świecie. Przestańmy w końcu walczyć w tym Kraju z tym co Dobre i Nasze. Myślę ,że można znaleźć inne wyjście z tej niezręcznej sytuacji. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ratownik niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 20:08
BRAWO BRAWO Już wygraliście widząc jak walczycie i to jest super BRAWO MŁODZIEŻ tylko przykro że tak wygląda dorosłe życie. Kasa kasa kasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 20:34
Nauczyciele, uczniowie, rodzice- Pisanie listów, petycji nic nie da, zbierzcie się, trzeba wyjść na ulicę i to dosłownie. Zrobi się szum, zlecą się media i wtedy "władzy" zmięknie rura.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 20:36
Blackjack napisał(a): Nauczyciele, uczniowie, rodzice- Pisanie listów, petycji nic nie da, zbierzcie się, trzeba wyjść na ulicę i to dosłownie. Zrobi się szum, zlecą się media i wtedy "władzy" zmięknie rura.

Nie tyle wyjść na ulicę, co pójść do okrąglaka i wynieść Kwacha, wsadzić na taczkę i przewieźć po Bolcu do jakiegoś śmietnika...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ratownik niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 20:44
Panie Prezydencie Roman prosimy o pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 22:12
~Leszek Socha napisał(a): Panie Starosto likwidacja Szkoły z tradycjami i to w tak pożądanym zawodzie to chyba nie jest najlepszy pomysł. Ośmielam się pisać pod własnym imieniem ponieważ jako radny Powiatu Bolesławieckiego II Kadencji wraz z ówczesnym Klubem SLD udało nam się powstrzymać likwidację tej Szkoły. Nie wiem dla czego politycy uparli się aby zamknąć tą" Kolebkę" Mistrzów Budownictwa. Dajemy kolejny powód do ucieczki młodzieży do Niemiec, które to kuszą naszą młodzież przeróżnymi atrakcjami. Nawet jak ma to się odbyć tylko przeniesieniem to może być początek agonii tego kierunku. Ja już nie uprawiam tzw. polityki ,ale zaniepokojeni rodzice proszą mnie o pomoc w obronie tej Szkoły - więc robię ile mogę. Na prezentowanej fotografii zobaczyłem Pana Dyrektora Szkoły dla ,którego mam wiele podziwu i szacunku za charyzmę i kompetencje. Panie Starosto nie wolno nam jako społeczeństwu zwalczać i stawać na drodze rozwoju tradycji . Budownictwo jest istotą rozwoju a Polscy Mistrzowie Budowlani są cenieni na całym Świecie. Przestańmy w końcu walczyć w tym Kraju z tym co Dobre i Nasze. Myślę ,że można znaleźć inne wyjście z tej niezręcznej sytuacji. Pozdrawiam.


Serdecznie zapraszamy Pana jutro do ZSB o 15:30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ta niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 22:47
Nie ma sensu zapraszać gdziekolwiek Kwacha. Przyjdzie, ładnie poopowiada... i zrobi coś całkiem innego, niż obiecał. To fałszywy człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alfa Star niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 23:03
~Ta napisał(a): Nie ma sensu zapraszać gdziekolwiek Kwacha....


Możemy go zaprosić do Bośni, niech tam rządzi... ale kozami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza