Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Los "budowlanki" przesądzony?
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 23:09
Jestem ogromnie zmiesmaczona . Politycy na różnych uroczystościach mówią do młodzieży że są przyszłością narodu , że są najważniejsi , a jak przychodzi do takich działań , nikt nie chce z nimi rozmawiać , ich głos nie ma żadnego znaczenia .Jestem tym przerażona . Co sobie pomyślą o NAS - dorosłych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyrocznia niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 23:15
Panie starosto, coś czuję że popełnia pan największy błąd w swoim życiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 4:32
Ladnie politycy wprowadzaja mlodziez w doroslosc. "Krzyczcie, placzcie, a my i tak zrobimy swoje bo KASAAA".

Proponuje nowy budynek starostwa przerobic na szkole specjalna, a budowlanke zostawic. Nie?! Czemu?
Zapomnialem, ze tam sobie klime zrobili i inne takie luksusy co by im rów miedzy posladami sie nie spocil i zeby nie zmeczyc sie za bardzo siedzeniem 8h na stolku... cala Polska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Asd niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 9:38
Kocham Pania Anie nauczycielkę z budowlanki!! Jestes boska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iron Man niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 10:12
Możecie zlikwidować liceum poco w bolesławcu dwa lice. Szkół technicznych jest zbyt mało. Profil budowlany powinien być aprobowany. Budować zawsze będziemy. Nauki ogólne możne zdobywać na studiach wyższych jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Pan starosta jest w dużym błędzie ale ja w tym widzę korupcję i kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iron Man niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 10:12
Możecie zlikwidować liceum poco w bolesławcu dwa lice. Szkół technicznych jest zbyt mało. Profil budowlany powinien być aprobowany. Budować zawsze będziemy. Nauki ogólne możne zdobywać na studiach wyższych jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Pan starosta jest w dużym błędzie ale ja w tym widzę korupcję i kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iron Man niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 10:13
Możecie zlikwidować liceum poco w bolesławcu dwa lice. Szkół technicznych jest zbyt mało. Profil budowlany powinien być aprobowany. Budować zawsze będziemy. Nauki ogólne możne zdobywać na studiach wyższych jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Pan starosta jest w dużym błędzie ale ja w tym widzę korupcję i kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iron Man niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 10:14
Możecie zlikwidować liceum poco w bolesławcu dwa lice. Szkół technicznych jest zbyt mało. Profil budowlany powinien być aprobowany. Budować zawsze będziemy. Nauki ogólne możne zdobywać na studiach wyższych jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Pan starosta jest w dużym błędzie ale ja w tym widzę korupcję i kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.