Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego właśnie "budowlanka"?
11100
#Blackjack nieaktywny
7 grudnia 2015r. o 9:52
No nie żartujcie, że miasta, gminy nie stać na postawienie budynku dla szkoły specjalnej.
Nowogrodziec buduje nowy szpital/przychodnie, miasto B-c da działkę oraz 100tyś pod budowę nowej komendy.
Gmina wiejska stawia nowe budynki, duże świetlice w każdej wsi, w tym roku chyba kilka.
Czy wy naprawdę myślicie że kasy nie ma? Czy nie można dostać dofinansowania z UE?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 10:59
Jakoś nikt nie wpadł na pomysł by tą "budowlanke" przenieść faktycznie ale bez rozbijania na poszczególne szkoły a w całosci ! Np. do budynku po 2 LO i powołać Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 11:56
~ napisał(a): Jakoś nikt nie wpadł na pomysł by tą "budowlanke" przenieść faktycznie ale bez rozbijania na poszczególne szkoły a w całosci ! Np. do budynku po 2 LO i powołać Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących...
z powodu różnych poziomów nauczania między zawodówką i ogólniakiem nie byłoby synergii :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 14:30
~pinochet napisał(a):
~ napisał(a): Jakoś nikt nie wpadł na pomysł by tą "budowlanke" przenieść faktycznie ale bez rozbijania na poszczególne szkoły a w całosci ! Np. do budynku po 2 LO i powołać Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących...
z powodu różnych poziomów nauczania między zawodówką i ogólniakiem nie byłoby synergii :-)


No fakt ! Uczniowie tzw.budowlanki...to technicy budowlani,geodezji,lesnicy...wiekszosc z nich to absolwenci dobrych gimnazjów z powiatu ...a Ci z 2 LO to Ci co nie mieli szans w 1 LO... A tak naprawdę to chodzi o to, którzy absolwenci zostaną w naszym mieście i powiecie ...w końcu to z podatków te szkoły istnieją...
Zauwazcie ,że to co zaproponowałem "nie pasuje" żadnej ze stron (czytaj nauczycieli i dyrekcji) bo wiąże sie to z ograniczeniem etatów...dyrektorskich,nauczycielskich... uczniom to powinno być obojętne bo nadal będa w swoim gronie...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zsb rulez niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 14:46
a co z warsztatami?trzeba by je przeniesc .to moze 2LO do ZSB?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 14:58
~zsb rulez napisał(a): a co z warsztatami?trzeba by je przeniesc .to moze 2LO do ZSB?


To też dobra propozycja ! Tyle ,że nie do przełknięcia przez "urzędników"i ...nauczycieli... Faktycznie zamiast klas LO ,można by powołac klasy o kierunku budowlanym, geodezyjnym, lesnym, przyrodniczym...itd..Będzie reforma oświaty więc może czas poczekać zanim podejmie sie wadliwe decyzje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 16:01
Przestańcie bić pianę, ja wam to mówię, Budowlanka jest i będzie nikt jej nie ruszy.Uczcie się spokojnie i przygotowujcie się do Bożego Narodzenia ,Życzę Wam Wesołych Świąt. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 17:20
~ napisał(a):
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:

1 . Cynizm i buta starosty - reakcja na list jaki uczniowie skierowali do prezydenta RP .
foto[img=1449226708_vc078ob.jpg]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:01:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:

1 . Cynizm i buta starosty - reakcja na list jaki uczniowie skierowali do prezydenta RP .
foto[img=1449226708_vc078ob.jpg]


Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
foto[img=1449226891_a2e5khz.jpg]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:03:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:



Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
[img=1449226981_oamlefd.gif]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:12:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:



Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
[img=1449227532_ye55zyl.jpg]


A moim zdaniem, jeszcze większą bezczelnością p. starosty było na w kaniu mówić o oszczędnościach i przy tej okazji przyprowadził swoich CZŁONKÓW
uczniowie powinni napisac do Petru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza