Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego właśnie "budowlanka"?
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 9:26
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:

1 . Cynizm i buta starosty - reakcja na list jaki uczniowie skierowali do prezydenta RP .
foto[img=1449226708_vc078ob.jpg]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:01:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:

1 . Cynizm i buta starosty - reakcja na list jaki uczniowie skierowali do prezydenta RP .
foto[img=1449226708_vc078ob.jpg]


Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
foto[img=1449226891_a2e5khz.jpg]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:03:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:



Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
[img=1449226981_oamlefd.gif]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:12:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:



Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
[img=1449227532_ye55zyl.jpg]


A moim zdaniem, jeszcze większą bezczelnością p. starosty było na w kaniu mówić o oszczędnościach i przy tej okazji przyprowadził swoich CZŁONKÓW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 0:12
Pozdrawiamy TYCH za granicą USA i Tych w Germanii . Trzymajcie sieę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 12:43
moim zdaniem,w sytuacji gdy w Polsce brakuje fachowców,deprecjonowanie techników a zwłaszcza zawodówek jest sabotażem.Ale mieć o to pretensje do polityków PO,to tak jak mieć pretensje do garbatego,że się garbi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 12:53
~pinochet napisał(a): moim zdaniem,w sytuacji gdy w Polsce brakuje fachowców,deprecjonowanie techników a zwłaszcza zawodówek jest sabotażem.Ale mieć o to pretensje do polityków PO,to tak jak mieć pretensje do garbatego,że się garbi

Czy ty nie rozumiesz że żadnej szkoły nikt nie likwiduje ,czy widzisz różnicę że uczeń przykładowo Elektronika zamiast iść do szkoły na ul Górników pójdzie na ul Komuny Paryskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 13:03
~ napisał(a):
~pinochet napisał(a): moim zdaniem,w sytuacji gdy w Polsce brakuje fachowców,deprecjonowanie techników a zwłaszcza zawodówek jest sabotażem.Ale mieć o to pretensje do polityków PO,to tak jak mieć pretensje do garbatego,że się garbi

Czy ty nie rozumiesz że żadnej szkoły nikt nie likwiduje ,czy widzisz różnicę że uczeń przykładowo Elektronika zamiast iść do szkoły na ul Górników pójdzie na ul Komuny Paryskiej.
Oj,widać różnicę i to gołym okiem.No to dlaczego nie próbuje się tego zrobić z jakimś ogólniakiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 13:15
~ napisał(a):
~pinochet napisał(a): moim zdaniem,w sytuacji gdy w Polsce brakuje fachowców,deprecjonowanie techników a zwłaszcza zawodówek jest sabotażem.Ale mieć o to pretensje do polityków PO,to tak jak mieć pretensje do garbatego,że się garbi

Czy ty nie rozumiesz że żadnej szkoły nikt nie likwiduje ,czy widzisz różnicę że uczeń przykładowo Elektronika zamiast iść do szkoły na ul Górników pójdzie na ul Komuny Paryskiej.


Różnica jest bardzo prosta, budowlanka ma warsztaty za ponad milion, których nie przeniesiesz. Kombinuj teraz Mistrzu jak to zorganizować, żeby dzieciaki nie ganialy po mieście dwa razy dziennie. Nauczyciele zawodu zostaną na miejscu, problem mają uczniowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 15:01
czyżby się odezwał zwolennik kwacha :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 16:57
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Wstyd panowie, jak można zamykać szkoły....



Cóż w tym dziwnego? PO od lat bezmyślnie uśmierca szkoły zawodowe ...

Szkolnictwo zawodowe zostało uśmiercone w wyniku jednej ze słynnych reform rzadu AWS, na czele, którego stał pan Buzek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego