Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Majdan w Polsce?

9984
#gover nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 19:21
~ napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
bitek.pl napisał(a): Przepraszam za określenie ale ja już rzygam trybunałem, uchodźcami, KODem, Petru, Budką, atakami PiS na... NATO... I całym tym cyrkiem i lamentem przegranych... Trzeba chyba będzie albo wywalić telewizor albo skasować z listy wszystkie programy z wyjątkiem Discovery i National Geographic...
Zajmijmy się lepiej pracą, świętami... Pozdrawiam


Bez cukru p.Bitek :-), ale słowo klucz na wszystkie bolączki i wywody dyskutantów i naprawiaczy systemu.
"Zajmijmy się lepiej pracą" i oby tej pracy było dla wszystkich.
Nie będzie pracy, to wszystko inne będzie nicością i biciem piany. Wesołych Świąt wierzącym, a niewierzącym miłego wypoczynku!

Dla czego nie napiszesz wprost tylko piszesz ogródkami Wesołych Świąt ,,prawdziwym polakom'' a,, komunistom i złodziejom" miłego wypoczynku :*

Zyczenia Wespolych Swiat( Zimy, Balwana, Sniegu) sa bardzo wzruszajace, i niosa gleboka tresc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 19:38
~ napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
bitek.pl napisał(a): Przepraszam za określenie ale ja już rzygam trybunałem, uchodźcami, KODem, Petru, Budką, atakami PiS na... NATO... I całym tym cyrkiem i lamentem przegranych... Trzeba chyba będzie albo wywalić telewizor albo skasować z listy wszystkie programy z wyjątkiem Discovery i National Geographic...
Zajmijmy się lepiej pracą, świętami... Pozdrawiam


Bez cukru p.Bitek :-), ale słowo klucz na wszystkie bolączki i wywody dyskutantów i naprawiaczy systemu.
"Zajmijmy się lepiej pracą" i oby tej pracy było dla wszystkich.
Nie będzie pracy, to wszystko inne będzie nicością i biciem piany. Wesołych Świąt wierzącym, a niewierzącym miłego wypoczynku!

Dla czego nie napiszesz wprost tylko piszesz ogródkami Wesołych Świąt ,,prawdziwym polakom'' a,, komunistom i złodziejom" miłego wypoczynku :*


To jest napisane tak jak powinno być, bez żadnego podtekstu.
Twoje cudzysłowy dlatego pozostawiam Tobie i sam wybierz który cudzysłów Ciebie dotyczy. Wesołych Świąt :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 20:01
~Tak z boku patrząc........... napisał(a): Wesołych Świąt :-)

Wesolych Swiat Zimy, Balwana, Przesilenia Zimowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 20:34
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
~ napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
bitek.pl napisał(a): Przepraszam za określenie ale ja już rzygam trybunałem, uchodźcami, KODem, Petru, Budką, atakami PiS na... NATO... I całym tym cyrkiem i lamentem przegranych... Trzeba chyba będzie albo wywalić telewizor albo skasować z listy wszystkie programy z wyjątkiem Discovery i National Geographic...
Zajmijmy się lepiej pracą, świętami... Pozdrawiam


Bez cukru p.Bitek :-), ale słowo klucz na wszystkie bolączki i wywody dyskutantów i naprawiaczy systemu.
"Zajmijmy się lepiej pracą" i oby tej pracy było dla wszystkich.
Nie będzie pracy, to wszystko inne będzie nicością i biciem piany. Wesołych Świąt wierzącym, a niewierzącym miłego wypoczynku!

Dla czego nie napiszesz wprost tylko piszesz ogródkami Wesołych Świąt ,,prawdziwym polakom'' a,, komunistom i złodziejom" miłego wypoczynku :*


To jest napisane tak jak powinno być, bez żadnego podtekstu.
Twoje cudzysłowy dlatego pozostawiam Tobie i sam wybierz który cudzysłów Ciebie dotyczy. Wesołych Świąt :-)

Wsadź se w d, u.p.d.e te swoje Wesołych Świąt ,z boku to ciebie ktoś spłodził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 22:48
KOD zamiast na pasterkę, to pójdzie na "Majdan" protestować :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 10:42
~Antek Szeląg napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): prowokatorzy którym żyło się lepiej [miał](zarobki50-70-tyś)szczekają,nawołują biedny i naiwny naród(śmieciówka1250zł)by walczyć o demokrację?a co to jest demokracja?a demokracja to zbrodniczy system który ma na celu zabierać biednym jeszcze więcej aby bogaci mogli coraz mniej pracować i coraz więcej zarabiać (by żyło się lepiej)w punkcie kulminacyjnym ci szczekacze uciekną do swoich pancernych willi gdzie będą popijać szampana za biedny i naiwny naród który będzie walczył gołymi rękami o system który ma go zabić,ot i cała myśl mądrego zrobić głupka z robola polskiego.LUDZIE NIE DAJCIE ROBIĆ Z SIEBIE GŁUPKÓW,psy szczekają a karawana jedzie dalej. :P
głupi ten co nie widzi że nowe siły rządzące chcą dobra dla narodu i polski chcą ją podnieść z kolan wyrwać z upokorzeń ,a ciemni nie widzą ?? może się przebudzą ?? oby nie było za póżno ?? wyłącz tv włącz myślenie :P idziesz na pochód ty co to 1250 zł masz od 10 lat z tymi co to po 50 tysi szarpią ?? ty masz stać po drugiej stronie tam gdzie twoje miejsce w szeregu :P nie daj sobą manipulować !!

Ja mam 1269zł ale taki Idiota jak ty nie będzie mi mówił po której stronie mam stać ,w 81 roku stałem tam gdzie Naród a ty ta gdzie w tedy byłeś, chyba skakałeś z jajka na jajko ,znalazł się obrońca Kaczyzmu.
ty masz stać po drugiej stronie tam gdzie twoje miejsce w szeregu :) czyli?koło mnie i ludu roboczego :P a co stoisz po stronie KODu ?a idiotą jesteś ty bo tylko ty nie potrafisz czytać między wierszami,ja jestem polak patriota robol i zawsze stoje z narodem mądrym narodem po dobrej stronie,Antek :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAN niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 14:51
PRZEWODNICZACY KODU NIE PŁACI ALIMENTÓW NA DZIECI ZALEGA PONAD 80 TYSIECY,PETRU TO LOBBY BANKOWE,LISEK GLORYFIKUJACY PO I KOMUCHÓW ODERWANY OD KORYTA 80 TYSI ZA ODCINEK OTO POLSCY OBROŃCY DEMOKRACJI.ŻAL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 14:59
no właśnie ...
80 tysięcy zaległości nie powstało w dzień czy miesiąc ...
gdzie byli sędziowie ,prokuratorzy czy komornicy ?

''nowak '' już byłby zlicytowany i zapewne ''pierdział by w pasiaki''
jeśli ''...y '' potrafią zamknąć tego gościa , to po raz pierwszy napiszę o nich coś pozytywnego ...

teraz absolutnie :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.