Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Majdan w Polsce?

~klucz-nick niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 15:29
~klucz-nick napisał(a): prowokatorzy którym żyło się lepiej [miał](zarobki50-70-tyś)szczekają,nawołują biedny i naiwny naród(śmieciówka1250zł)by walczyć o demokrację?a co to jest demokracja?a demokracja to zbrodniczy system który ma na celu zabierać biednym jeszcze więcej aby bogaci mogli coraz mniej pracować i coraz więcej zarabiać (by żyło się lepiej)w punkcie kulminacyjnym ci szczekacze uciekną do swoich pancernych willi gdzie będą popijać szampana za biedny i naiwny naród który będzie walczył gołymi rękami o system który ma go zabić,ot i cała myśl mądrego zrobić głupka z robola polskiego.LUDZIE NIE DAJCIE ROBIĆ Z SIEBIE GŁUPKÓW,psy szczekają a karawana jedzie dalej. :P
głupi ten co nie widzi że nowe siły rządzące chcą dobra dla narodu i polski chcą ją podnieść z kolan wyrwać z upokorzeń ,a ciemni nie widzą ?? może się przebudzą ?? oby nie było za póżno ?? wyłącz tv włącz myślenie :P idziesz na pochód ty co to 1250 zł masz od 10 lat z tymi co to po 50 tysi szarpią ?? ty masz stać po drugiej stronie tam gdzie twoje miejsce w szeregu :P nie daj sobą manipulować !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
21 grudnia 2015r. o 19:37
Przepraszam za określenie ale ja już rzygam trybunałem, uchodźcami, KODem, Petru, Budką, atakami PiS na... NATO... I całym tym cyrkiem i lamentem przegranych... Trzeba chyba będzie albo wywalić telewizor albo skasować z listy wszystkie programy z wyjątkiem Discovery i National Geographic...
Zajmijmy się lepiej pracą, świętami... Pozdrawiam

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 21:02
jak za Geb -sa informacja powtarzana n-ty razy staje sie prawdą, ;) ;) Przecież to nakręcają dziennikarze w radio i telewizorni.(temat zastępczy_ ;) I co dziwne mają za to płacone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 grudnia 2015r. o 21:09
to ta sama ''telewizornia'' która teraz chce opłat za usługi przy pitach cz citach ...
ta sama bo w Wigilię by Kevin nie był sam w domu będziecie mu towarzyszyć...
:D
jesteście zapewne hepi? :D
Majdan w Polsce?
jestem za ...najlepiej na Krakowskim .. ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 grudnia 2015r. o 21:49
bitek.pl napisał(a): ... Trzeba chyba będzie albo wywalić telewizor albo skasować z listy wszystkie programy z wyjątkiem Discovery i National Geographic...


Ja już dawno to zrobiłem. Ale skoro Wujek Dobra Rada tak mówi , to warto skorzystać Bolecnauci :) A powodem mojej rezygnacji z telewizorni było nieustanne wałkowanie tych samych tematów na Discovery i Narional Geographic ... :D
Amazonia , Chiński Mur i starożytne cywilizacje. Teleportacja , teoria wielu Wszechświatów i fizyka kwantowa do komercyjnego zastosowania ... i ani słowa o wolnej energii dla Ludzkości. Cóż było robić ? Wyłączyłem pudło dla i.diotów ... dokumentnie , czego i Wam życzę. :)

A wracając do majdanu w Polsce. Sorosowi się marzy. Nam może nie koniecznie. Jeśli miarą człowieczeństwa jest życie i szczęście drugiego człowieka , obojętnie jakie ma poglądy , to ten węgierski żyd , Soros , człowiekiem nie jest.

Jako dowód stawiam Ukrainę. Won z majdanami i kolorowymi rewolucjami. Polakom potrzebna jest , jak mawia Przemo ... rozwaga , zastanowienia chwila i wiedzy krztyna ... a tak mi się jakoś zaYodowało :D

Bitek :) Twoje określenie ... Bratni Naród Chiński , do dzisiaj mam w pamięci :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 8:20
falco napisał(a): to ta sama ''telewizornia'' która teraz chce opłat za usługi przy pitach cz citach ...
ta sama bo w Wigilię by Kevin nie był sam w domu będziecie mu towarzyszyć...
:D
jesteście zapewne hepi? :D
Majdan w Polsce?
jestem za ...najlepiej na Krakowskim .. ;)




... co za typ :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 8:20
~xl napisał(a): Petycja przeciw wykorzystywaniu mediów publicznych do skłócania narodu polskiego i podburzania do niepokojów społecznych

Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się do Pana, jako Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, z żądaniem zaprzestania tworzenia atmosfery zbiorowej histerii przez programy informacyjne Telewizji Polskiej, a więc telewizji publicznej utrzymywanej z pieniędzy podatników. Wspomniane programy winny służyć przekazowi informacji o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie, nie zaś złowieszczeniu i budowaniu na niespotykaną skalę społecznego lęku przed nadchodzącymi zmianami, czy wręcz nawoływaniu do wojny domowej. Telewizja publiczna nie jest rzecznikiem opozycji parlamentarnej, lecz ma służyć całemu narodowi przekazując rzetelne, obiektywne informacje, czego oczekujemy.





Tu można podpisać petycję


Petycja przeciw wykorzystywaniu mediów publicznych do skłócania narodu polskiego i podburzania do niepokojów społecznych

Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się do Pana, jako Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, z żądaniem zaprzestania tworzenia atmosfery zbiorowej histerii przez programy informacyjne Telewizji Polskiej, a więc telewizji publicznej utrzymywanej z pieniędzy podatników. Wspomniane programy winny służyć przekazowi informacji o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie, nie zaś złowieszczeniu i budowaniu na niespotykaną skalę społecznego lęku przed nadchodzącymi zmianami, czy wręcz nawoływaniu do wojny domowej. Telewizja publiczna nie jest rzecznikiem opozycji parlamentarnej, lecz ma służyć całemu narodowi przekazując rzetelne, obiektywne informacje, czego oczekujemy.

Z poważaniem,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 8:38
~xl napisał(a):
falco napisał(a): to ta sama ''telewizornia'' która teraz chce opłat za usługi przy pitach cz citach ...
ta sama bo w Wigilię by Kevin nie był sam w domu będziecie mu towarzyszyć...
:D
jesteście zapewne hepi? :D
Majdan w Polsce?
jestem za ...najlepiej na Krakowskim .. ;)




... co za typ :| :| :|


takie ''typy'' jak min. ja, tobie i tobie podobnym najbardziej przeszkadzają
bo jak widzę oburza cię
myśl ze tv mogłaby nie dać w święta Kevina...

ja mam tego dosyć ale ty sobie oglądaj...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza