Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

bieganie

14441
#olo00 nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 17:19
zaczalem biegac i potrzebuje jakis dobrych sluchawek mozecie cos polecic? widzialem na https://sknerus.pl/ dobra cene i nie wiem w jaka marke warto inwestowac, podpowiedzcie cos :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 17:43
olo00 napisał(a): zaczalem biegac i potrzebuje jakis dobrych sluchawek mozecie cos polecic? widzialem na https://sknerus.pl/ dobra cene i nie wiem w jaka marke warto inwestowac, podpowiedzcie cos :D

Widziałeś dobrą cenę na sknerus, a nawet nie wiesz co chcesz kupić?
:D
Ja pierdziele, ale deb....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 18:30
Blackjack napisał(a):
olo00 napisał(a): zaczalem biegac i potrzebuje jakis dobrych sluchawek mozecie cos polecic? widzialem na https://sknerus.pl/ dobra cene i nie wiem w jaka marke warto inwestowac, podpowiedzcie cos :D

Widziałeś dobrą cenę na sknerus, a nawet nie wiesz co chcesz kupić?
:D
Ja pierdziele, ale deb....

Olo chce kupić słuchawki i kto tu jest deb...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 18:53
Słuchawki? Do biegania? Telewizor jeszcze zabierz.
Lepiej o dobrych butach pomyśl.
Jakieś pół roku temu widziałem gościa, który biegał w słuchawkach. Leżał pod kołami bo nie usłyszał samochodu jak wbiegał na ulicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 19:07
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
olo00 napisał(a): zaczalem biegac i potrzebuje jakis dobrych sluchawek mozecie cos polecic? widzialem na https://sknerus.pl/ dobra cene i nie wiem w jaka marke warto inwestowac, podpowiedzcie cos :D

Widziałeś dobrą cenę na sknerus, a nawet nie wiesz co chcesz kupić?
:D
Ja pierdziele, ale deb....

Olo chce kupić słuchawki i kto tu jest deb...?

Ty?
Wejdź na jego posty, koleś reklamuje stronę internetową. Ostatnio Bolec pada ofiarą ukrytych reklam, a administrator śpi......

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14441
#olo00 nieaktywny
29 grudnia 2015r. o 13:45
nie wiem dlaczego macie z tym problem, po prostu chciale, kupic sobie sluchawki natrafilem na ta strone i bylem ciekawe co o niej sadzicie, nie mialem nic zalego na mysli


Dopisane 29.12.2015r. o godz. 13:45:

jak widać kolega chciał stworzyć niepotrzebne zamieszanie.
Strona jest godna polecenia, a konkurencja myśli, że coś wskóra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 14:37
olo00 napisał(a): nie wiem dlaczego macie z tym problem, po prostu chciale, kupic sobie sluchawki natrafilem na ta strone i bylem ciekawe co o niej sadzicie, nie mialem nic zalego na mysliDopisane 29.12.2015r. o godz. 13:45:jak widać kolega chciał stworzyć niepotrzebne zamieszanie.
Strona jest godna polecenia, a konkurencja myśli, że coś wskóra.
strona jest do dupy pozatym chcesz kupic sluchawki bo biegasz wiec zdecyduj sie czy interesuje cie bieganie sluchawki czy strona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdos hack niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 19:04
Masz problem z kupnem słuchawek? Gościu jak ty chcesz przeżyć to życie? O gacie też się pytasz, jak kupujesz? Ktoś tu słusznie napisał, jak biegasz to miej oczy i uszy ''otwarte''. Sennheiser, Sony,Philips itp. tylko markowe, wracając do tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza