Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek z udziałem burmistrza Nowogrodźca
~ niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 20:28
Język ma dużo do życzenia .Widzę natomiast nie interesuje zbyt wielu ludzi co Stowarzyszenia ma do zaoferowania lecz ,że anonimowo, bo ktoś napisał coś... . Ja się cieszę ,że ktoś bezinteresownie chce zadbać o moje interesy. Jeżeli to prawda to jestem około 3000 do przodu to jest moje dwie emerytury. Jeżeli okaże się ,że nie należnie płaciłem to Stowarzyszenie jest złe ? bo anonimowo napisało , czy zadbało o mój interes ?. I to ludzie ,których nie znasz. To jest złe ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 20:37
~ napisał(a):
~ napisał(a): Sprawą pobierania opłat za przyłącza wodne i kanalizacyjne zajmuje się merytorycznie Stowarzyszenie "VE-TO" z Nowogrodźca. Po zebraniu materiałów i ich ocenie zostaną podjęte odpowiednie kroki. Na razie wiemy tyle ,że w różnych częściach Polski Sądy Administracyjne uznały te praktyki za nie zgodne z prawem. Dajcie nam trochę czasu.


Prosze co to za organizacja ktora wypowiada sie anonimowo.


Prosimy o chwilę cierpliwości. Nasza strona internetowa już niedługo będzie dostępna. Nie będziemy anonimowi. Z szacunku dla wszystkich mieszkańców naszej gminy chcemy dopracować ją rzetelnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 20:37
~ napisał(a): Język ma dużo do życzenia .Widzę natomiast nie interesuje zbyt wielu ludzi co Stowarzyszenia ma do zaoferowania lecz ,że anonimowo, bo ktoś napisał coś... . Ja się cieszę ,że ktoś bezinteresownie chce zadbać o moje interesy. Jeżeli to prawda to jestem około 3000 do przodu to jest moje dwie emerytury. Jeżeli okaże się ,że nie należnie płaciłem to Stowarzyszenie jest złe ? bo anonimowo napisało , czy zadbało o mój interes ?. I to ludzie ,których nie znasz. To jest złe ?.


Nie zartuj sobie, nawet gdy przylacze bedzie za 0 dla klienta to i tak klient zaplaci bo wtedy ta magiczna kwota zostanie ujeta w taryfikatorze np pod pozycja utrzymanie sieci -oplata za scieki zamiast 8 bedzie 12 pln
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 20:37
~ napisał(a): Język ma dużo do życzenia .Widzę natomiast nie interesuje zbyt wielu ludzi co Stowarzyszenia ma do zaoferowania lecz ,że anonimowo, bo ktoś napisał coś... . Ja się cieszę ,że ktoś bezinteresownie chce zadbać o moje interesy. Jeżeli to prawda to jestem około 3000 do przodu to jest moje dwie emerytury. Jeżeli okaże się ,że nie należnie płaciłem to Stowarzyszenie jest złe ? bo anonimowo napisało , czy zadbało o mój interes ?. I to ludzie ,których nie znasz. To jest złe ?.


Nie zartuj sobie, nawet gdy przylacze bedzie za 0 dla klienta to i tak klient zaplaci bo wtedy ta magiczna kwota zostanie ujeta w taryfikatorze np pod pozycja utrzymanie sieci -oplata za scieki zamiast 8 bedzie 12 pln
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:( niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 10:42
Smutne
Przeczytałem z uwaga wszystkie wpisy, są bardziej i mniej merytoryczne. Jak można zauważyć pod wpisem o wypadki z udziałem p. Burmistrza pojawiają się wpisy o różnej tematyce, ale zataczające koło wokół jednego - Urzędu w Nowogrodźcu. Jak widać jest wiele zastrzeżeń co do pracy urzędników naszego magistratu, a sam Burmistrz wystąpił w roli kozła ofiarnego, który obrywa za wszytko i za wszystkich, co prawda swoich pracowników i podwładnych, ale myślę, że merytoryczne uwagi wpisujących w postaci zauważonych uchybień urzędniczych. Uwagi te, na pewno, dotarły by do niego, i starałby się poprawić prace urzędu, bo faktycznie w ostatnim czasie niektórym urzędnikom jakoś nie po drodze ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 11:15
~:( napisał(a): Smutne
Przeczytałem z uwaga wszystkie wpisy, są bardziej i mniej merytoryczne. Jak można zauważyć pod wpisem o wypadki z udziałem p. Burmistrza pojawiają się wpisy o różnej tematyce, ale zataczające koło wokół jednego - Urzędu w Nowogrodźcu. Jak widać jest wiele zastrzeżeń co do pracy urzędników naszego magistratu, a sam Burmistrz wystąpił w roli kozła ofiarnego, który obrywa za wszytko i za wszystkich, co prawda swoich pracowników i podwładnych, ale myślę, że merytoryczne uwagi wpisujących w postaci zauważonych uchybień urzędniczych. Uwagi te, na pewno, dotarły by do niego, i starałby się poprawić prace urzędu, bo faktycznie w ostatnim czasie niektórym urzędnikom jakoś nie po drodze ....
Trzeba było coś wypocić, żeby temat wrócił. Oj panowie , panowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawda niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 16:16
~ napisał(a):
~:( napisał(a): Smutne
Przeczytałem z uwaga wszystkie wpisy, są bardziej i mniej merytoryczne. Jak można zauważyć pod wpisem o wypadki z udziałem p. Burmistrza pojawiają się wpisy o różnej tematyce, ale zataczające koło wokół jednego - Urzędu w Nowogrodźcu. Jak widać jest wiele zastrzeżeń co do pracy urzędników naszego magistratu, a sam Burmistrz wystąpił w roli kozła ofiarnego, który obrywa za wszytko i za wszystkich, co prawda swoich pracowników i podwładnych, ale myślę, że merytoryczne uwagi wpisujących w postaci zauważonych uchybień urzędniczych. Uwagi te, na pewno, dotarły by do niego, i starałby się poprawić prace urzędu, bo faktycznie w ostatnim czasie niektórym urzędnikom jakoś nie po drodze ....
Trzeba było coś wypocić, żeby temat wrócił. Oj panowie , panowie.

Z tego co wiem to twoja stara strasznie śmierdzi potem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 16:19
Proszę nie zwalać winy na urzędników. Pan burmistrz jeżeli obrywa to znaczy nie ogarnia tego lub nie wykorzystuje potencjału urzędniczego do merytorycznych celów tylko zbyt upolitycznił ich działania. Jak urzędnicy skupiają się na zaspokajaniu potrzeb burmistrza - w sensie politycznym to nie mogą skupić się na pracy. Szef to nie tylko zaszczyty i spora kasa ,ale i odpowiedzialność. "Jaki Pan taki Kram". Proszę robić wszystko dla obywatela a nie dla wizerunku własnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza