Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek z udziałem burmistrza Nowogrodźca
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 23:38
~ napisał(a): Relich dostanie dyscyplinarkę, szef go zwolni! To pewne! Ksiądz mi tak mówił jak był u mnie po kolędzie, on wie najlepiej. ;Ten ksiądz to jakaś pierdoła, zamiast zajmować się sprawami ducha zajmuje się plotami. Nie wpuszczać takiego bo nigdy nie wiadomo co wyniesie z plotek twojej i sąsiadów rodziny. Ja bym się bała takiego.





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14476
#Kris5698 nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 9:45
~ napisał(a):
~ napisał(a): Relich dostanie dyscyplinarkę, szef go zwolni! To pewne! Ksiądz mi tak mówił jak był u mnie po kolędzie, on wie najlepiej. ;(

Dawno powinni go wy........ć.


Zgadzam się na zbity PYSK !!! Do Gierałtowa won Bykom Jaja Kołysać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 13:00
Kilka lat temu w Gierałtowie w czasie zimy doszło do zderzenia tira z samochodem osobowym w którym zginął kierowca osobówki ,wtedy pan Relich wysyłał smsy do Starosty że ma krew na rękach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eya 24 niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 13:22
NA SKRZYŻOWANIU ULIC SIENKIEWICZA KRÓTKA I OGRODOWA TYLKO CZEKAĆ,AŻ KOGOŚ POTRĄCI SAMOCHÓD. OBWODNICĄ PĘDZĄ SAMOCHODY, BRAK CHODNIKA, BRAK JAKICHKOLWIEK PASÓW, DZIECI ZE SZKOŁY I INNI PIESI PRZECHODZĄ ŚRODKIEM SKRZYŻOWANIA
!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 13:54
Co wy się tak pastwicie nad tym Relichem? Nie znacie okoliczności wypadku , a już go osądzacie. Mam wrażenie, że ktoś nie może zdzierżyć, że został wybrany na kolejną kadencję, i że w ogóle to został burmistrzem. Pewien pan wyjątkowo nie darzy go sympatią - konkurent w wyborach? Najczęściej poruszany temat na tym forum dotyczy Pana Relicha. A to za dużo zarabia, a to dał sobie podwyżkę , a to komuś podpadł
Sam się nie wybrał na burmistrza.
Zaznaczam, że nie jest moja rodziną, nie jestem zatrudniona w Urzędzie Gminy w Nowogrodżcu i jakimkolwiek urzędzie, bo zostanę zasypana oskarżeniami o jakieś koligacje rodzinne lub zawodowe. Ludzie opamiętajcie się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~życzliwa niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 16:31
Dziwi mnie fakt że Pan Burmistrz sam milczy w tej sprawie jako że został wybrany przez nas wyborców to winien jest nam szacunek i powinien sam się wypowiedzieć i odnieść się do tej sytuacji.Jego milczenie stwarza okazję do tworzenia różnych teorii i rzuca złe światło na to całe zamieszanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 16:33
~megi napisał(a): Co wy się tak pastwicie nad tym Relichem? Nie znacie okoliczności wypadku , a już go osądzacie. Mam wrażenie, że ktoś nie może zdzierżyć, że został wybrany na kolejną kadencję, i że w ogóle to został burmistrzem. Pewien pan wyjątkowo nie darzy go sympatią - konkurent w wyborach? Najczęściej poruszany temat na tym forum dotyczy Pana Relicha. A to za dużo zarabia, a to dał sobie podwyżkę , a to komuś podpadł
Sam się nie wybrał na burmistrza.
Zaznaczam, że nie jest moja rodziną, nie jestem zatrudniona w Urzędzie Gminy w Nowogrodżcu i jakimkolwiek urzędzie, bo zostanę zasypana oskarżeniami o jakieś koligacje rodzinne lub zawodowe. Ludzie opamiętajcie się

Może jesteś cichą jego wielbicielką ,ja też nie jestem zatrudniony w Urzędzie ,ale nienawidzę tego mściwego człowieka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 16:53
~życzliwa napisał(a): Dziwi mnie fakt że Pan Burmistrz sam milczy w tej sprawie jako że został wybrany przez nas wyborców to winien jest nam szacunek i powinien sam się wypowiedzieć i odnieść się do tej sytuacji.Jego milczenie stwarza okazję do tworzenia różnych teorii i rzuca złe światło na to całe zamieszanie.

Burmistrz Relich nie cierpi portalu Bolec Info,pracownicy Urzędu mają zakaz wchodzenia na Bolec pod groźbą zwolnienia z pracy.Rano zadzwoniłam do jednego z pracowników czy coś wie o wypadku ,powiedział że w Urzędzie nikt na ten temat się nie wypowiada,ale jak wróci z pracy to w domu poczyta sobie do woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza