Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WOSP

14192
#TOisjenka nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 18:25
Powiedziałabym co jest frajerstwem ale dzisiaj niemam mocy się spinać a poza tym nie mam już natchnienia do walki z wiatrakami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:25
Zmień "se beret" bo cię w głowę ciśnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 18:34
Że kto?Ja nie z tej formacji.Co rok uczestniczę w tej zrzucie i koło d.. mi to lata co o tym myślą inni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:38
TOisjenka napisał(a): Że kto?Ja nie z tej formacji.Co rok uczestniczę w tej zrzucie i koło d.. mi to lata co o tym myślą inni


To do poprzednika - ten "beret". Sorrrrry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:03
Jestem zszokowany mieszkam na wiosce ,więc pomyślałem że pojadę z Żoną do Bolesławca żeby dać na WOŚP ,wsiedliśmy w samochód dojechaliśmy do Bolesławca zaparkowałem samochód pod Starostwem i walimy na Rynek .Obeszliśmy Rynek w koło i żywej duszy z puszką .Pytamy przechodniów gdzie można zdobyć serduszko ,Pani mówi że może pod Galerią ,zasuwamy niema nikogo.Wracamy ,wsiadamy do samochodu jedziemy pod Tesco robimy obchód i dalej nic .W drodze powrotnej zahaczyłem o Carefur i też nikogo z puszką nie było. Wstydzę się że mieszkam w takim Powiecie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:43
~ napisał(a): Jestem zszokowany mieszkam na wiosce ,więc pomyślałem że pojadę z Żoną do Bolesławca żeby dać na WOŚP ,wsiedliśmy w samochód dojechaliśmy do Bolesławca zaparkowałem samochód pod Starostwem i walimy na Rynek .Obeszliśmy Rynek w koło i żywej duszy z puszką .Pytamy przechodniów gdzie można zdobyć serduszko ,Pani mówi że może pod Galerią ,zasuwamy niema nikogo.Wracamy ,wsiadamy do samochodu jedziemy pod Tesco robimy obchód i dalej nic .W drodze powrotnej zahaczyłem o Carefur i też nikogo z puszką nie było. Wstydzę się że mieszkam w takim Powiecie .


Pod Carrefourem stały dwie dziewuszki i zbierały pieniążki do puszek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 20:15
~PIOTR napisał(a): Wstyd,że prezydent tego małego miasteczka,jest tak małostkowy,że nie potrafi/nie chce zorganizować WOŚP.Cała Polska wspiera Orkiestrę, a tu taka zaściankowość i prowincja. Kilkanaście lat na stolcu prezydenta musi trochę uwierać,a może wypala? Liczę na naszych mieszkańców.Jeżeli nie można dokonać wpłat na żywo w Mieście Ceramiki-proponuję internetowo : http://www.wosp.org.pl/final/o_finale/24_final_wosp
PS. Niech się prezydent wstydzi


nie ma co , plujesz mu w twarz a on twierdzi że deszcz pada. i tak 24 lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 20:36
~ napisał(a):
~ napisał(a): Jestem zszokowany mieszkam na wiosce ,więc pomyślałem że pojadę z Żoną do Bolesławca żeby dać na WOŚP ,wsiedliśmy w samochód dojechaliśmy do Bolesławca zaparkowałem samochód pod Starostwem i walimy na Rynek .Obeszliśmy Rynek w koło i żywej duszy z puszką .Pytamy przechodniów gdzie można zdobyć serduszko ,Pani mówi że może pod Galerią ,zasuwamy niema nikogo.Wracamy ,wsiadamy do samochodu jedziemy pod Tesco robimy obchód i dalej nic .W drodze powrotnej zahaczyłem o Carefur i też nikogo z puszką nie było. Wstydzę się że mieszkam w takim Powiecie .


Pod Carrefourem stały dwie dziewuszki i zbierały pieniążki do puszek.

Jak żeśmy przyjechali już ich nie było a była to godzina 17 30 .Ale nic się nie stało ,przyjechaliśmy do domu i Żona przelała kasę przez internet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.