Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WOSP

~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 16:36
Jest w ogóle jakieś państwo na świecie (cywilizowane)w którym dzieci chodzą po domach i ściągają daniny na ministerstwo zdrowia? Upokarzające to. W przypadku wypadków losowych, katastrof itp pomoc jest zawsze zaszczytem, ale regularny coroczny podatek, w którym hochsztapler posługuje się dziećmi, niczym propaganda pro imigracyjna, jest co najmniej obrzydliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 16:36
W mieście byłam,serduszko przytuliłam a wy róbta co chceta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 stycznia 2016r. o 16:42
ramaj napisał(a): Bo się już naorganizowałem.

To tak jak ja.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 16:50
spaliła sie impreza w mieście. musi chyba dekada minąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
10 stycznia 2016r. o 17:26
TOisjenka napisał(a): W mieście byłam,serduszko przytuliłam a wy róbta co chceta


Ja też,ale głupio mi było gdy okazało sie ,że to ludzie z Warty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 17:53
Ja tam nie liczyłam na to że coś się będzie w mieście działo.Szczerze to nawet zapomniałam że dziś gra orkiestra.Przyciełam przypadkowo w rynku jednego chłopaczka z puszką a tak to cisza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:00
~ napisał(a): Jest w ogóle jakieś państwo na świecie (cywilizowane)w którym dzieci chodzą po domach i ściągają daniny na ministerstwo zdrowia? Upokarzające to. W przypadku wypadków losowych, katastrof itp pomoc jest zawsze zaszczytem, ale regularny coroczny podatek, w którym hochsztapler posługuje się dziećmi, niczym propaganda pro imigracyjna, jest co najmniej obrzydliwy.


...a poza tym że głowa chora to wszystko w porządku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 18:17
Wstyd 24 lata żebraniny na zacny cel ,,,kto się ma w tym dobrze? :D biedne dzieci latają po miastach z puszkami i żębrają na ratowanie życia,,nie wstyd nam ?czy jak by nie było orkiestry to ludzie by leczyli się w oborach?płacimy podatki ,płacimy na służbę zdrowia wiec gdzie są te pieniądze? a najbardziej frajerskie to jest światełko do nieba-nie dawno był sylwester ,a teraz ponownie pali się pieniązki .Czym tu się szczyćić :> :> :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego