Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie na bal karnawałowy

~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 20:04
Łąka 25zł/os- zabawa przy orkiestrze z własnym koszyczkiem,możliwość zakupienia ciasta na miejscu,w cenie biletu kawa,herbata,bigos,barszcz z krokietem. 510481270
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lalka1234 niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 20:17
http://lwowecki.info/pl/2923/57/c/zapraszamy-na-bal-charytatywny.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 21:08
no i nie wiadomo gdzie pójść w BOLESŁAWCU na karnawał.
Sylwestra było ....przechlapane...
w Fantazji za 240 zł !!! od pary....
Jelenia Góra brzmi bardzo zachęcająco.....
ale ja chcę w Bolesławcu.
Garden się reklamuje....????
cena nie zła :)
.... meniu SUPER
.... a salę i obsługę znam,
bo byłem tam na weselu....
Więc chyba się tam wybierzemy ze znajomymi.
Wolę dobrego D-Ja, niż kiepska kapelę
polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14529
#magda2016 nieaktywny
15 stycznia 2016r. o 8:49
~gość napisał(a): no i nie wiadomo gdzie pójść w BOLESŁAWCU na karnawał.
Sylwestra było ....przechlapane...
w Fantazji za 240 zł !!! od pary....
Jelenia Góra brzmi bardzo zachęcająco.....
ale ja chcę w Bolesławcu.
Garden się reklamuje....????
cena nie zła :)
.... meniu SUPER
.... a salę i obsługę znam,
bo byłem tam na weselu....
Więc chyba się tam wybierzemy ze znajomymi.
Wolę dobrego D-Ja, niż kiepska kapelę

polecam


Zapraszamy serdecznie...... :) :) :) :)
U nas dalej smacznie i miło :) [img=1452771854_uhktjrw.png]



Dopisane 15.01.2016r. o godz. 08:49:

magda2016 napisał(a): UWAGA! Zapraszamy serdecznie na Ostatkowy Walentynkowy Bal Karnawałowy 6 lutego 2016r.! Tylko 260 pln/ parę! Przy rezerwacji dla min.10os -10% rabatu! rez: przez FB, tel: 75 732 67 00 lub mailowo: [email protected]


Zapraszam na FB do zapoznania się z opiniami, galerią zdjęć i ofertą.....

https://www.facebook.com/hotelgardenboleslawiec/[img=1452673225_ohjeozy.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 10:19
Dzwoniłem do Gardenu, pani na recepcji przeczytała mi menu i powiem tylko tyle, że jest tego dużo, gra Dj Jegomość, ma byc jeszcze jakas niespodzianka, ale już Pani nie chciała zdradzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 13:28
Szczerze to nie kazdego stac zaplacic 260 zl za zabawe karnawalowa. Ja polecam ostatki w Lace,dwa cieple posilki.kwa,herbata,ciastko za symboliczne pieniazki, no i tylko 50zl/para. Kiedys bylam tam na zabawie i bylo bardzo fajnie,soltys i rada solecka dbali o wszystkich gosci,polecam. A i na koniec za taksowke zaplacilam 20zl,bo to tylko 4km od Boleslawca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5440
#malamaja123 nieaktywny
16 stycznia 2016r. o 14:01
Bardzo dziękujemy za miłe wspomnienia z Naszej zabawy i zapraszamy ponownie ŁĄKA 50zł/para rezerwacja biletów 510481270
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinga112 niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 15:13
Zdecydowanie mogę polecić salę Victoria w Aleksandrowie https://www.facebook.com/aleksandrowlodzkivictoria/posts/786152834824824 Organizują tam najlepsze imprezy. Zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik, wiem, bo byłam tam na wielu imprezach, teraz czekam na 6 luty, czyli bal karnawałowy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza