Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

12822
#janko9 nieaktywny
13 stycznia 2016r. o 14:09
Mieszkania nowe są droższe ale zastanawiam się czy nie lepiej jest kupić właśnie takie... Jakie macie zdanie na ten temat? Co jest lepszym rozwiązaniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 15:13
Według mnie nowe ale wszystko ma swoje plusy i minusy...nowe mieszkanie to nowa technologia, nowe instalacje a w mieszkaniu starym nigdy nic nie wiadomo...może to być zakup udany jak i skarbonka bez dna...sam nabyłem mieszkanie na rynku wtórnym ale szybciej je sprzedałem jak kupiłem. Teraz mieszkam w nowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 19:58
Przychylam sie do porady wyżej - jeśli tylko ktoś może to niech sie nie zastanawia i kupuje nowe mieszkanie, na pewno to jest lepsze rozwiązanie. Sam z zaciekawieniem przyglądam się temu, co dzieje się na osiedlu Akacjowa Aleja w Radzyminie, wydaje sie że to jest dość atrakcyjna cena w dobrej lokalizacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 20:14
Tylko nowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 czerwca 2017r. o 20:18
Tu i tu utopia : )
Wtórne ma tę przewagę, że możesz praktycznie zamieszkać w każdym punkcie jaki będziesz chciał : )
Czy nowe lepsze? Miałem okazję być na paru, jeżeli nie przypilnujesz to lipa : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 23:16
Nowe kupujesz za 3300zl/m2. Do tego minimum 800 zl na każdy metr wykończenia.
Za 3000 można kupic w fajnym stanie na rynku wtórnym.
To tak samo jak z samochodami. Można nowe, można używane. Zalezy co i za ile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 10:36
Tak, czy tak, ale lepsze w nowszym budynku, niż w starym np. stuletnim, gdzie zaczynają pękać ściany i odpada tynk z zewnątrz. Dopłaca się później w noeskończoność do budynku i mieszkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolo niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 10:52
~~ napisał(a): Tak, czy tak, ale lepsze w nowszym budynku, niż w starym np. stuletnim, gdzie zaczynają pękać ściany i odpada tynk z zewnątrz. Dopłaca się później w noeskończoność do budynku i mieszkania.


Którego dewelopera reprezentujesz?

Te nowe, to są wg Ciebie cudeńka z prostymi ścianami, budowane z dobrych materiałów? Dobre sobie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza