Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Favorite Gifts Print Europe.

~:P niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 12:07
~nie napisał(a):
~.... napisał(a):
~--- napisał(a): Jakiś mail do tej formy żeby wysłać cv? Albo przez jaką agencję zatrudniają?


Randstad przez nich.


Nie polecam ta firma to najwieksze zlodzieje z mozliwych..


Jak i każda z tego typu firm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 18:47
Pracuje tam od 3 miesięcy , zakład dopiero się rozkręca, wiec wiadomo, jest wiele nieścisłości, ale zarobki są dobre, praca nie należy do najcięższych, atmosfera przyjemna , z uśmiechem chodzę do pracy , mimo , ze nie zawsze wszystko idzie tak jak powinno, wiadomo, jak to na produkcji :P Z liderem również można się dogadać, wystarczy dobrze pracować i starać się być samodzielnym.. Z reszta, lider tez człowiek, ma tak wiele na głowie, ze wcale się nie dziwie, ze czasami nie ma juz ochoty na uprzejmości, a swoja pozycje tez musi przecież zaznaczyć... A co do "obozu pracy" - gdyby takie obozy pracy były, to była by bajka, to jest zakład, nie wczasy, pracować trzeba, jak się chce zarobić. Jak to mówią - złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy :P pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fgpe niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 19:13
Jeszcze nigdy do żadnej pracy nie chodziłam z chęcią i uśmiechem na twarzy, a to chyba rzadko spotykane.. :] Jest to praca, którą polubiłam od pierwszego dnia, dobrze się w niej czuję i przede wszystkim lubię to co tam robię :) Fakt faktem czasami bywa monotonna, ale też ciekawa, nadrabia również przemiłą atmosferą i fantastycznymi ludźmi. Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
22 stycznia 2016r. o 19:22
Nie wiem jak wy się w drzwiach mieścicie z takim nosem Pinokio :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henio niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 19:34
Blackjack napisał(a): Nie wiem jak wy się w drzwiach mieścicie z takim nosem Pinokio :D


tak słodzą co w du......wchodzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jjbkjh niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 19:52
cebulaki, no pewnie, tylko narzekac mozna, i wielkie zdziwienie, ze komus w pracy sie podoba... jak sie jest nierobem to nic nie bedzie odpowiadac... ehh, typowe Polaczkowe podejscie :P do roboty, dobrze pracowac, nie objac sie i cieszyc sie tym co sie ma , doceniac, ze ma sie prace, ze ludzie zyczliwi, a nie ciagle narzekac... szef be, praca be, pieniążki be... szczerze współczuje Waszym pracodawcom :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 20:03
ojj chyba komus nie przedłużyli umowy, że tak narzeka... było sie bardziej starać ;P albo szukac ciepłej posadki, zakład niczego sobie, praca zła nie jest, tylko jak widac nie każdy sie nadaje, skoro twierdzi , że jest tak ciezko ;P praca to w koncu praca, jakiegos wysilku wymaga ;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownik!!! niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 10:36
Nie chcecie to nie pracujcie!! Mi się tam podoba i mam w dupie kto co myśli robię swoje i tyle. Jeśli kasa Wam się nie podoba to wypad gdzie indziej. Wszędzie każdemu źle !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.