Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Favorite Gifts Print Europe.

~henio smieciu niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 10:37
~henio napisał(a):
Blackjack napisał(a): Nie wiem jak wy się w drzwiach mieścicie z takim nosem Pinokio :D


tak słodzą co w du......wchodzą


henio Ty najlepiej wiesz jak lizać jaja pod stołem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 14:36
Dobra atmosfera dzieki tak wielu młodym ludziom. Zarobki 1400 dla pakowaczy 1600-1800 dla drukarzy. Praca nie jest łatwa, wymaga zdolnosci manualnych oraz samodzielności. Szkoda że liderzy patrzą na szybkość pracy a nie na jakość, widocznie wolą mieć zrobione zamówienia byle jak byle szybko. Pozwalniali ostatnio kupę pracowników, zamiast powiedzieć dlaczego jest się zwalnianym, dlaczego nie spełnilismy oczekiwań woleli po prostu wysłać smsa z wiadomością że nie przedłużają umowy. Tak robi mądry pracodawca? Daje wolną ręke pracownikowi ,nie daje żadnych uwag a na końcu wyciąga konsekwencje? Ta firma to korporacja i oni widocznie mają w dupie ludzi, nie chcą dobrych wykwalifikowanych pracowników tylko tymczasowych roboli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X9 niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 17:49
Co fakt to fakt, wypłata słaba a narobić się trzeba za dwóch. Pozwalniani ludzi i potem narzekają że są braki i na co to komu?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 17:50
Jestem zadowolona z pracy , wystarczy tylko pracowac a nie opierdzielać sie !!! Ludzie są super !! Do pracy chodze z uśmiechem :) niepochlebne opinie to na bank ktoś kto poleciał z pracy !!! Zamiast teraz stekać bylo ruszyć tylek i pracowac a nie przychodzić i tylko udawać ze pracujesz byle czas zlecial i dniówka wpadla :/ leser nigdzie pracy nie znajdzie i miejscajsca nie zagrzeje !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 stycznia 2016r. o 17:51
Ile zmian? Dwie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 17:55
Tak 2:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 15:20
Rozmawiałem z kolezanka która tam robiła,mówi ze praca ok,fakt troche mało płaca,ale dobre i to jak sie nie ma nic.Ludzie rózni jak to bywa,nie ma samych ideałów,poprostu do niektorych nie warto sie odzywac,tylko robic swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spoko niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 21:24
Jest ok. Kupili już ziemię i stawiają nową halę. Będą zatrudnienia :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.