Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Favorite Gifts Print Europe.

~~wde niezalogowany
27 marca 2023r. o 7:24
jak zarobki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiejoba niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 16:16
Witam pracuje ktoś tam jak praca i zarobki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Macierzanka niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 21:24
~~Kiejoba napisał(a): Witam pracuje ktoś tam jak praca i zarobki

Od 4000 netto do 6000 netto zarabiamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiejoba niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 10:25
A są przyjęcia do pracy?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Jałowiec niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 19:34
~fgpe napisał(a): Jeszcze nigdy do żadnej pracy nie chodziłam z chęcią i uśmiechem na twarzy, a to chyba rzadko spotykane.. :] Jest to praca, którą polubiłam od pierwszego dnia, dobrze się w niej czuję i przede wszystkim lubię to co tam robię :) Fakt faktem czasami bywa monotonna, ale też ciekawa, nadrabia również przemiłą atmosferą i fantastycznymi ludźmi. Pozdrawiam ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Szydlica niezalogowany
26 marca 2024r. o 14:05
~~Jasnolawendowy Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~fgpe napisał(a): Jeszcze nigdy do żadnej pracy nie chodziłam z chęcią i uśmiechem na twarzy, a to chyba rzadko spotykane.. :] Jest to praca, którą polubiłam od pierwszego dnia, dobrze się w niej czuję i przede wszystkim lubię to co tam robię :) Fakt faktem czasami bywa monotonna, ale też ciekawa, nadrabia również przemiłą atmosferą i fantastycznymi ludźmi. Pozdrawiam ;)

szanowny ludki z tymi cudownymi ludźmi i pracą to tak się nie rozpędzaj. Popatrz posłuchaj a jak wyrazisz opinie inna od reszty lub powiesz na kogoś lub coś że jest nie tak to zobaczysz prawdziwa twarz cudownych ludzi i Dziwisz się w jakiej iluzji żylas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.