Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam kontaktu

13800
#Singielka nieaktywny
24 stycznia 2016r. o 14:32
Ha ha :D zabawne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Walentino niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 16:17
Singielko,widać fajna i miła z Ciebie dziewczyna,ale pisałem Ci,nie wdawaj się w dyskusję z prymitywami,co nie byli nigdy zakochani.Oni nie są zdolni do takich uczuć,nie wiedzą jak to jest fajnie być zakochanym i dlatego robią sobie "jajca".Jeszcze raz powodzenia,znalezienia i uwiedzenia tego "pięknego".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 stycznia 2016r. o 16:42
~Walentino napisał(a): Singielko,widać fajna i miła z Ciebie dziewczyna,ale pisałem Ci,nie wdawaj się w dyskusję z prymitywami,co nie byli nigdy zakochani.Oni nie są zdolni do takich uczuć,nie wiedzą jak to jest fajnie być zakochanym i dlatego robią sobie "jajca".Jeszcze raz powodzenia,znalezienia i uwiedzenia tego "pięknego".

Walentino.... Walenty za późno wyjęty, smutasie, ludzie czasami sobie żartują. Z całego serca życzę autorce tematu powodzenia w poszukiwaniach. ;)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 17:43
Blackjack napisał(a):
~Walentino napisał(a): Singielko,widać fajna i miła z Ciebie dziewczyna,ale pisałem Ci,nie wdawaj się w dyskusję z prymitywami,co nie byli nigdy zakochani.Oni nie są zdolni do takich uczuć,nie wiedzą jak to jest fajnie być zakochanym i dlatego robią sobie "jajca".Jeszcze raz powodzenia,znalezienia i uwiedzenia tego "pięknego".

Walentino.... Walenty za późno wyjęty, smutasie, ludzie czasami sobie żartują. Z całego serca życzę autorce tematu powodzenia w poszukiwaniach. ;)
Blackjack?To ten szwedzki kondom?No to gratulacje "jasnego" umysłu i dobrego wychowania.Również subtelnego poczucia humoru.Nick wszystko tłumaczy-black.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 stycznia 2016r. o 17:56
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~Walentino napisał(a): Singielko,widać fajna i miła z Ciebie dziewczyna,ale pisałem Ci,nie wdawaj się w dyskusję z prymitywami,co nie byli nigdy zakochani.Oni nie są zdolni do takich uczuć,nie wiedzą jak to jest fajnie być zakochanym i dlatego robią sobie "jajca".Jeszcze raz powodzenia,znalezienia i uwiedzenia tego "pięknego".

Walentino.... Walenty za późno wyjęty, smutasie, ludzie czasami sobie żartują. Z całego serca życzę autorce tematu powodzenia w poszukiwaniach. ;)
Blackjack?To ten szwedzki kondom?No to gratulacje "jasnego" umysłu i dobrego wychowania.Również subtelnego poczucia humoru.Nick wszystko tłumaczy-black.

Po pierwsze. Dla ciebie Pan.....
Po drugie. Z kondoma to ty wypadłeś...
Po trzecie. Black... bo 21.... kto rozgarnięty ten się domyśli.
:D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13800
#Singielka nieaktywny
25 stycznia 2016r. o 6:08
~Walentino napisał(a): Singielko,widać fajna i miła z Ciebie dziewczyna,ale pisałem Ci,nie wdawaj się w dyskusję z prymitywami,co nie byli nigdy zakochani.Oni nie są zdolni do takich uczuć,nie wiedzą jak to jest fajnie być zakochanym i dlatego robią sobie "jajca".Jeszcze raz powodzenia,znalezienia i uwiedzenia tego "pięknego".


Dziękuję na razie nie tracę nadziei że uda mi się go odnaleźć ;-)


Dopisane 24.01.2016r. o godz. 20:29:

:)


Dopisane 25.01.2016r. o godz. 06:08:

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
25 stycznia 2016r. o 11:25
Singielka napisał(a): Dziś około godz 13-13.30 byłeś w Intermarsche najpierw spotkaliśmy się na sklepie, następnie stałeś za mną w kolejce do kasy, po zakupach milaliśmy się jeszcze 2 razy - na parkingu i przy wejściu do rtv euro agd.
Jeśli to czytasz - odezwij się do mnie ;-) dziewczyna w szarym płaszczu i jasnej czapce :-)


Ty byłaś, ja bylem i jeszcze 100 innych osób, dobre. ;)
Na pewno się znajdziemy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13800
#Singielka nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 12:10
~Koral napisał(a):
Singielka napisał(a): Dziś około godz 13-13.30 byłeś w Intermarsche najpierw spotkaliśmy się na sklepie, następnie stałeś za mną w kolejce do kasy, po zakupach milaliśmy się jeszcze 2 razy - na parkingu i przy wejściu do rtv euro agd.
Jeśli to czytasz - odezwij się do mnie ;-) dziewczyna w szarym płaszczu i jasnej czapce :-)


Ty byłaś, ja bylem i jeszcze 100 innych osób, dobre. ;)
Na pewno się znajdziemy :D


Szukajcie a znajdziecie :P


Dopisane 30.01.2016r. o godz. 12:10:

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.