Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Agregat zasilający prądotwórczy do awaryjnego zasilania

14579
#aleksey nieaktywny
24 stycznia 2016r. o 11:45
Zasilanie budynku - zakład produkcyjny. Chodzi przede wszystkim o utrzymanie ciągłości zasilania dla lodówek, oświetlenia i maszyn produkcyjnych. Braki energii zdarzają się sporadycznie, ale się zdarzają. Agregat o mocy 50-70 kVA - jakie mogą być koszta z tym związane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 stycznia 2016r. o 11:56
Zakładałem nowy 60kVA, kosztował prawie 50tyś, dokładnej ceny nie pamiętam. Cena z automatyką SZR.
Do tego koszty projektu/dokumentacji, podłączenie, wykonanie uziemienia, kable....
Pierwsze uruchomienie robił upoważniony serwisant, też to trochę kosztowało....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lukaspoldi niezalogowany
25 stycznia 2016r. o 12:16
Stacjonarne agregaty nie są tanie. Dobre są np Fogo, optymalne wyciszenie, układy z SZR z dwoma sterami - pierwszy jest w agregacie a drugi w rozdzielni. Polecam tez kontakt z jakąś firmą która trudni się tego typu montażami. przecież potrzebnych jest wiele uzgodnień, projekt, wykonawcę z doświadczeniem. A jeżeli chodzi o same agregaty to szukaj tutaj tutaj https://axam.net.pl/s,agregaty-pradotworcze-stacjonarne,245.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gregory niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 8:17
A taki do zasilenia lodówki, oświetlenia czy ewentualnie innych drobnych urządzeń elektrycznych. 1 fazowy. Do domku letniskowego. Jaką powinien mieć optymalną moc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 9:13
~gregory napisał(a): A taki do zasilenia lodówki, oświetlenia czy ewentualnie innych drobnych urządzeń elektrycznych. 1 fazowy. Do domku letniskowego. Jaką powinien mieć optymalną moc?
siedząc w domku letniskowym bedziesz słuchał jak agregat ryczy no to miłego wypoczynku,ja to wszystko mam na gaz i cichutko mam. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gregory niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 9:22
~klucznick napisał(a):
~gregory napisał(a): A taki do zasilenia lodówki, oświetlenia czy ewentualnie innych drobnych urządzeń elektrycznych. 1 fazowy. Do domku letniskowego. Jaką powinien mieć optymalną moc?
siedząc w domku letniskowym bedziesz słuchał jak agregat ryczy no to miłego wypoczynku,ja to wszystko mam na gaz i cichutko mam. :P


qrva klucznik.....ty taki tępy jesteś czy tylko udajesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 9:44
~gregory napisał(a):
~klucznick napisał(a):
~gregory napisał(a): A taki do zasilenia lodówki, oświetlenia czy ewentualnie innych drobnych urządzeń elektrycznych. 1 fazowy. Do domku letniskowego. Jaką powinien mieć optymalną moc?
siedząc w domku letniskowym bedziesz słuchał jak agregat ryczy no to miłego wypoczynku,ja to wszystko mam na gaz i cichutko mam. :P


qrva klucznik.....ty taki tępy jesteś czy tylko udajesz?
tępy to jest ten co jedzie na wczasy z agregatem prądotwórczym,i słucha ryczącego silnika,nie kompromituj się.zastanów się co chcesz napisać,bo jak na razie niewiele wiesz o kempingu.mozna jeszcze użyć akumulatora żelowego 120 a,wystarczy na tygodniowy pobyt.poczytaj trochę o kempingu to może potem pogadamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 11:32
No posłuchaj klucznika on całe życie jeździ kepingiem gazem zupkę chińska gotuje naczepa tez keping
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.