Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

ZOZ w Bolesławcu

~Anonim niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 20:10
Jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle ?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 20:13
wcale nie jest zle...jest bardzo dobrze...pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 20:56
zamknac to w pizdu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 22:07
To dziwne że na trzecim miejcu wątpię w to śmichu warte to dlaczego pacjęci wybierają szpital w Lwówku tam połowę Bolesławca się leczy ja tez tam leżałam bo w Bolesławcu bolesne badania robią na żywca a w lwowku pod znieczuleniem wstyd żeby taki duży szpital nie certyfikatu bez bolu a Lwówek ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 22:17
To dziwne że na trzecim miejcu wątpię w to śmiechu warte to dlaczego pacjęci wybierają szpital w Lwówku tam połowę Bolesławca się leczy ja tez tam leżałam bo w Bolesławcu bolesne badania robią na żywca a w lwowku pod znieczuleniem wstyd żeby taki duży szpital nie miał certyfikatu bez bolu a Lwówek ma i tutaj to prędzej można umrzeć niż dostać się na badania a ludzi starszych to traktują jak śmieci na straty istny balagan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 22:19
~:) napisał(a): wcale nie jest zle...jest bardzo dobrze...pozdrawiam
ty masz coc z glowa albo wpierniczasz prozak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 3:38
~ napisał(a):
~:) napisał(a): wcale nie jest zle...jest bardzo dobrze...pozdrawiam
ty masz coc z glowa albo wpierniczasz prozak ?


wiem co pisze,jest super ,git
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 3:41
~Bolesławianka napisał(a): To dziwne że na trzecim miejcu wątpię w to śmiechu warte to dlaczego pacjęci wybierają szpital w Lwówku tam połowę Bolesławca się leczy ja tez tam leżałam bo w Bolesławcu bolesne badania robią na żywca a w lwowku pod znieczuleniem wstyd żeby taki duży szpital nie miał certyfikatu bez bolu a Lwówek ma i tutaj to prędzej można umrzeć niż dostać się na badania a ludzi starszych to traktują jak śmieci na straty istny balagan.


JAKIE BADANIE CIE BOLALO?????JA MIALEM SETKI TU BADAN I NIC MNIE NIE BOLALO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza