Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

ZOZ w Bolesławcu

~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 17:03
Ja miałem robioną gastroskopię i nie narzekam chociaż nie było to przyjemne.Obsługa była super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 18:58
~ZOZ bolesławiec napisał(a): Witam opiszę moją przygodę-syna bolał rzołąndek był na obserwacji zrobiono mu gastroskopie ,które nic nie wykazało zapisano tabletki przeciwbólowe i uspokajające sugerując pójście do psychologa,syna dalej bolało .Pojechaliśmy z nim do Wrocławia do szpitala zrobiono powtórnie gastroskopie i były wrzody ,lekarz badający był bardzo zdziwiony że poprzednie badanie nic nie wykazało,tylko pokiwał głową i rzekł...... A Z BOLESŁAWCA.....dlatego szczerze odradzam Bolesławiecki ZOZ..[


to masz pecha bo rzołądków w bolcu sie nie bada,co najwyzej zołądki...a we wrocku wyleczyli rzołądek??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katarzyna niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:18
Moja córka musiała być pod obserwacją na oddziale ginekologicznym, jeszcze z takim hamstwem pani ordynator i zupełną obojętnością pielęgniarek nie spotkała się w swoim życiu. Wkrótce ma rodzić i bardzo boi się o bezpieczeństwo swoje i dziecka. Co na to służby, które tak wysoko w rankingu oceniły szpital?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sędzia niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:25
już dawno mówiłem żeby zlikwidować szpital w b-cu albo zatrudnić lekarzy ze szpitala z Leśnej Góry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zzz niezalogowany
1 lutego 2016r. o 15:17
ludzie szpital ma trzecie miejsce w kraju na najgorszy szpital gratulacje. Zamknąć jak mleczarnie i postawić nowy market
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 19:20
Świetne. Dobra wypowiedź. Należy zatrudnić lekarzy z Leśnej Góry!!! Proszę powiedzcie lekarze zatrudnieni w Boleslawcu dlaczego nie możecie być jak oni? d l a c z e g o ????!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zwrocka niezalogowany
1 lutego 2016r. o 19:25
A tymczasem w szpitalu w Bolesławcu pozostało kilkoro lekarzy z tego miasta i powiatu . Wszyscy powyjeżdżali .
Pracują w Lubaniu , Zgorzelcu ,Jeleniej Górze ,Legnicy ,Wrocławiu
Są ordynatorami i dyrektorami. Wyjeżdżają ratownicy i pielęgniarki
Byłe dalej od wspaniałych i genialnych pacjentów. Typu Pan M i reszta wszystkowiedzacych i wiecznie niezadowolonych .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poszkodowana niezalogowany
1 lutego 2016r. o 21:14
trafiłam po wypadku na SOR (byłam pasażerką i jechaliśmy prawidłowo, ale byłam potraktowana jakbym to ja zawiniła - do tej pory nie wiem dlaczego) w karetce byle jak zbadana prawie w ogóle) Po godzinach trafiłam na SOR. Chamska młoda lekarka Joanna potrakowała mnie też na odczepnego. dała leki uspokajające i wysłała do domu, A jak poszlam prywatnie do ortopedy - - to okazało się, że mam uszkodzony kręgosłup, połamane żebra itp.;
NIe trafiłam do szpitala po wypadku (na oddział)więc nie należała mi się rehabilitacja czekam teraz w kolejce na 2025 rok, i co wy na to? Napisać zążalenie do Pana Boga ???? mogłaby jeszcze podać kilka przykładów, dlaczego myśląc o tym szpitalu bierze mnie obrzydzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo