Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ZOZ w Bolesławcu

~Malkon niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 8:59
Tego rodzaju rankingi nie zawsze są zgodne z odczuciami korzystajacym z leczenia w ocenianych placówkach. Sam wielokrotnie byłem pacjentem różnych szpitali w tym i kilkakrotnie w Bolesławcu. Pacjenci najczęściej swoją ocenę wystawiają na podstawie min: podejścia personelu do pacjenta, zakresu usług medycznych, stosowanych "technologii", procedur. Często te oceny mogą mieć charakter subiektywny. Szczególnie w przypadkach gdy leczenie nie daje oczekiwanego przez nas skutku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 9:35
Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

Z moich osobistych przykładów uważam, że jet przeciętnie. Kilka miłych i pozytywnych doświadczeń, ale były i takie kiedy; starsza osoba umiera, poprzez duże niedbalstwo personelu, siostra w izbie przyjąć sugeruje, że pacjenta nie należy przyjąć a lekarz zamiast samodzielnie podejmować decyzję, słucha pielęgniarki i odsyła pacjenta do domu. Po kolejnej wizycie pacjent odwodniony, osłabiony zostaje przyjęty, przeprowadza się na tak osłabionej osobie operację i na drugi dzień pacjent umiera.
Błąd ewidentny, ale w tłumaczeniu słyszymy; proszę spojrzeć na pesel pacjenta. Pacjent miał 70 lat.
Niestety, dla niektórych lekarzy to jest ta granica, kiedy można się już nie przykładać do swojej pracy, a pani w izbie przyjęć sama decyduje, kogo przyjąć a kogo nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klj niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 15:27
bardzo źle - to mało powiedziane - tutaj się leczy ale nie po to aby wyleczyć, ale po to by mieć pacjentów, by utrzymać swoje dobrze płatne stanowiska, - ale się nie narobić. Tutaj podstawa to arogancja, nie kompetencja. Wyniki badań nigdy nie pokrywają się z wynikami gdzie indziej wykonywanymi i zawsze jest komentarz - a to w Bolesławcu robione, albo ponieważ w Bolesławcu robione to zrobimy gdzie indziej. Mnie to się wydaje że ktoś tabele odwrotnie odczytał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 21:07
Wszystko zależy, jaki oddział. Parę razy nie zawiodłam się na SORze, ale np. ginekologia/położniczy, przynajmniej sprzed 4 lat, wspominam, jak pobyt w jakiejś zacofanej placówce z Trzeciego Świata (nie obrażając, bo może tam mają przynajmniej lekarzy z powołania).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 21:19
Tam jest umieralnia ,Miejsce gdzie 90%personelu to wypaleni zawodowo ludzie ....syf kiła i mogiła ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 23:36
a kolonoskopie miałaś robiona to sobie zrób w bolesławcu to sie przekonasz bo ja miałam robiona w Bolesławcu to wiem a druga mialam po operacyjna ew Lwówku to tam robia pod znieczuleniem najpierw sbobie zrób kolonoskopie a sie wypowiadaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZOZ bolesławiec niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 0:36
Witam opiszę moją przygodę-syna bolał rzołąndek był na obserwacji zrobiono mu gastroskopie ,które nic nie wykazało zapisano tabletki przeciwbólowe i uspokajające sugerując pójście do psychologa,syna dalej bolało .Pojechaliśmy z nim do Wrocławia do szpitala zrobiono powtórnie gastroskopie i były wrzody ,lekarz badający był bardzo zdziwiony że poprzednie badanie nic nie wykazało,tylko pokiwał głową i rzekł...... A Z BOLESŁAWCA.....dlatego szczerze odradzam Bolesławiecki ZOZ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zm niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 6:23
~ napisał(a): a kolonoskopie miałaś robiona to sobie zrób w bolesławcu to sie przekonasz bo ja miałam robiona w Bolesławcu to wiem a druga mialam po operacyjna ew Lwówku to tam robia pod znieczuleniem najpierw sbobie zrób kolonoskopie a sie wypowiadaj



a wyobraz sobie ze ja mialem kolonoskopie,kilka razy od 2010 r,mialem tez we Wrocławiu,a z jakiego powodu to domysl sie,wcale mnie w Bolesławcu nie bolało,skoro ciebie bolalo to nie pisz glupot....masz pecha zwyczajnie...ja mialem jak to nazywasz bez znieczulenia i bylo super,lekarz wszystko mi tłumaczył i widzialem,widzialem tez to w 2010 co mi usunieto...pozdrawiam i ja polecam Boleslawiec...we Wroclawiu bolalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza