Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jak wyglada sprawa na granicy

12910
#majamajowa177 nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 11:29
mam pytanie jechał ktos ostatnio do Niemiec lub wracał czy sa kontrole- bo słyszałam ze są jak to wyglada pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 11:32
byłem w Goerlitz i żadnej kontroli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 11:33
Kontrolują i trzeba się rozbierać do naga.
Najbardziej kontrolują Europejczyków, białych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12910
#majamajowa177 nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 11:40
super ze do naga na to czekałam wiesz


Dopisane 31.01.2016r. o godz. 11:40:

chodzi mi bardziej o info od osob które regularnie jezdza a pytam bo ktos mi opowiadał ze zaraz po przekroczeniu granicy w De bus mial kontrole i kobieta miala papierosy które jej zabrali i dostala mandat ,nie przemyt nic takiego wiozła dla meza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 11:46
kontrolują najbardziej europejki białe. haha
a granicy ie ma kontroli, jak zawsze stoi radiowóz lub dwa i obserwuje co sie dzieje a póżniej po parkingach się kręcą radiowozy. a kotrole celną, policji lub inną to mozesz mieć na terenie całych niemiec.
przekroczenie granicy to najmniejszy problem ale jak będziesz miala za duzo fajek to a terenie całych niemiec możesz mieć klopoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 11:56
majamajowa177 napisał(a): mam pytanie jechał ktos ostatnio do Niemiec lub wracał czy sa kontrole- bo słyszałam ze są jak to wyglada pozdrawiam
od zawsze kontrolują busy nic nowego,a kontrole są ,ale do Francji do D nie ma no chyba że na terenie D ,ale to rutynowe kontrole,no ja wioząc zement raczej kontroli się nie spodziewam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14613
#morsk nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 14:15
Jeśli chodzi o kontrole na granicy to mam pytanie czy np spirulina jest zakazana w Polsce? Jeśli chodzi o oczywiście uprawę. Czytałem na blogu http://www.spirulina.pl że jest ona bardzo zdrowa i potrafi wyleczyć większość chorób dlatego chciałbym ją sprowadzić do Polski w jak najlepszym stanie ( jakości ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 14:50
nic nie widziałem w D
to taki spokojny naród...
nie wiem czego się obawiacie na granicach :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza