Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ubranie dla psa. Tak czy nie

14230
#tonka nieaktywny
1 lutego 2016r. o 11:39
Cześc. NIe nabiajcie się ale moja psina trzęsie się jak tylko wyjdziemy na dwór. Jest to niewielki charcik oraz jest z niej taki zmarźluch ,ze jak temperatura spada poniżej 10 stopni to robi co do niej należy oraz w tył zwrot do klatki. Nie chcę jej tutaj kupować żadnego obciachowego ubrania ( jak na tych wszystkich portalach plotkarskich) ale jakieś proste ubranie . Mam na oku ten sweterek:
http://hubuform.pl/sweterek-dla-psa-aspen-grey
taką kurteczkę:
http://hubuform.pl/kurtka-przeciwdeszczowa-donald-black
oraz coś takiego mi się podoba:
http://www.ceneo.pl/14577958
Co o tym sądzicie? Czy nie będą się na mnie dziwnie patrzeli? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MS niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:18
Ja swojego psa ubieram (jak są mrozy lub leje deszcz) i w nosie mam co myślą o tym inni :P A robię to po to, by moja psinka nie chorowała. Niestety nie wszyscy rozumieją, że psy chorują podobnie jak ludzie... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cicha niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:23
Bardzo ładne, schludne ubrania :) Widać, że nieudziwnione, że to nie rewia mody, a po to, aby pieskowi było cieplej. Skoro to chart, to nie widzę problemu, aby założyć mu jakieś okrycie. One naprawdę mają króciutkie włosie (nie mówię o gatunkach długowłosych). A ludzie... No cóż, zawsze znajdą się tacy, którzy dziwnie się będą patrzeć, ale jest ich coraz mniej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:40
Ubieranie psa to kompletny idio.tyzm i działanie wbrew naturze.
Równie dobrze można by rybki w akwarium ubrać w stroje kąpielowe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:57
~ napisał(a): Ubieranie psa to kompletny idio.tyzm i działanie wbrew naturze.
Równie dobrze można by rybki w akwarium ubrać w stroje kąpielowe :D

Idiotyzmem są ludzie, którzy rozprowadzili rasy, gatunki po całym świecie, które nie są przystosowane do danych warunków atmosferycznych genetycznie (nie mają podszerstka, lub w ogóle sierści). Trzeba wtedy wspomóc dane zwierze, nie ograniczając jego ruchów, czyli prostym ubraniem, niekrępującym naturalnego chodu. Każdy specjalista, bądź weterynarz nie zaprzeczy. Niektóre rasy wymagają tego, aby6 je wspomóc.
Jak chcesz sobie sprowadzić żółwia, kameleona, bądź jeszcze co innego, to temperaturę w terrarium musisz dostosować do jego miejsca pochodzenia...

A podejście jak Twoje, to tylko ignorancja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 13:29
temat na czerwono !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WOJTEK niezalogowany
1 lutego 2016r. o 13:42
świetna reklama stron internetowych ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
1 lutego 2016r. o 15:13
Ktoś przesadził z ceną tego szarego sweterka, to przecież można z rękawów swetra zrobić. Będą dwa ubranka na zmianę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.