Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ludzie gorszego sortu w Ceramice Artystycznej

~ niezalogowany
4 lutego 2016r. o 8:38
Bardzo dobrze. Uporządkujcie to w końcu, bo to szok, jak te auta tam stawiają! Byle jak, na wcisk, bez ładu i składu, aby samemu stanąć, a reszta nie ważna!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 lutego 2016r. o 10:33
~Gizo napisał(a): W ceramice artystycznej zarząd podzielił pracowników na dwie kategorie ,członków i "resztę" na tą chwilę członkowie mają prawo parkować samochody na parkingach spółdzielni "reszta" ma pociskami do roboty na piechotę. Ciekawe czy następnym krokiem nie będzie podział toalet.
teraz już wiem czemu pod kauflandem jest dużo aut ,a klientów mało :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lol niezalogowany
5 lutego 2016r. o 16:30
Wstyd, wstyd, wstyd!!! Takie traktowanie pracownikow odbije sie konfliktami w zakładzie i brakiem integracji co jest bardzo wazne przy tak dużej liczbie pracownikow. Bardzo nieładnie..szkoda że w tak bezpośredni sposób wyróżnia sie elitę, wiadomo ze jako członkowie maja większe przywileje ale to jest bardzo zły przykład ich okazywania. Pomyślcie jak czuja sie ci pracownicy którzy wykonują te same prace co członkowie a mimo to sa gorzej potraktowani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-((( niezalogowany
23 lutego 2016r. o 15:15
Jest mi bardzo,bardzo smutno buuuuuu ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2016r. o 16:31
CNC POMYLIŁES CERAMIKI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cherry niezalogowany
23 lutego 2016r. o 22:11
a tak z innej beczki... ktoś coś wie o przyjęciach ? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malarz z prawdziwego zdarzenia niezalogowany
24 lutego 2016r. o 0:09
nie wiem jak tam w Artstycznej ale wiem, że baby malarki to wredne zołzy (w większości, ale nie wszystkie ) nieszczęśliwe, sposępniałe i niegrzeczne kobiety którym wiecznie mało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blondi niezalogowany
8 marca 2016r. o 20:08
~malarz z prawdziwego zdarzenia napisał(a): nie wiem jak tam w Artstycznej ale wiem, że baby malarki to wredne zołzy (w większości, ale nie wszystkie ) nieszczęśliwe, sposępniałe i niegrzeczne kobiety którym wiecznie mało



oj potwierdzam... :/ jadem plują na kilometr! złośliwe to i zawistne, tylko obgadywać innych za plecami potrafaią ... smutne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza