Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

TW "Bolek"

~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 16:51
Dla mnie Wałęsa to wielki BOHATER! Dzięki niemu,mamy wolność od komunizmu!Niech mówią,co chcą....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 lutego 2016r. o 17:06
ramaj napisał(a):
fobiak napisał(a):
ramaj napisał(a):
Jak zamiast inwektyw i demagogii zaczniesz pisać o faktach to moze i cos ci odpisze ,chociaż nie sadze abyś cos pojął .Na razie pyskuj sobie z takimi jak ty.



wyprana mozgownico ja nie pisze, ze na poczatku lat siedemdziesiatych mordowali w boleslawcu i kazdy sie zapisywal do ub, pzpr czy ormo aby uchronic swoja rodzine, wal przykladami, mozesz smialo nazwiskami, ja znam prawie wszystkich to ci powiem czy bredzisz czy nie.
to, ze byla duza niesprawiedliwosc pomiedzy funkcyjnymi a normalnymi nie da sie ukryc i to bylo widoczne.
ale, zeby kogos zmuszali do wstapienia w grono uprzywilejowanych to mi kitu nie wcisniesz, oni rowniez nie przyjmowali kazdego, tylko robili selekcje.
przestan pitolic, jak kazdy byly pzpr-owiec a dzisiaj ofiara systemu i kandydat na wykletego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Qwerty niezalogowany
18 lutego 2016r. o 18:01
Wałęsa z Kiszczakiem

http://niezalezna.pl/76506-sensacyjne-nagranie-michnik-geremek-walesa-kiszczak-i-wodka-w-magdalence-zdjecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 18:12
Ot głupole!!! Kwity w oryginalach w teczce pracy. A oni twierdzą, że to bohater. Qarwa mac. Oszukał i zdradził, sprzedał nas wszystkich !!! Tez dalem sie nabrac. Ale teraz opamiętajcie się!!! . Wyłączcie TVN i GawnoWyb. - bo g... wiecie. A tu chodzi o naszą przyszłość i rozliczenie tak po sprawiedliwosci tych co szkodzili. Ten wstrętny kłamca przysięgal na Matkę Boska. Teraz powinna mu wychlastac pysk. Ci którzy stają w obronie agenta bądź sami są umoczeni i maja swoje teczki lub są ignorantami. Dość tego. Do ujawnienia także agenci z naszego terenu!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 lutego 2016r. o 18:49
przyjmijmy 'bohaterskiego agenta' i zajmijmy się aktualnymi problemami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 lutego 2016r. o 19:10
ramaj napisał(a): Dzis gimbusy oceniaja co podpisał Wałęsa w poczatku lat siedemdziesiątych.Oceniają człowieka nie mając pojecia o realiach tamtych czasów.Jestem pewien ,że wszyscy ci którzy dzis tak łatwo szafuja terminami: agent,Bolek,donosiciel - więc ci wszyscy po "obróbce" SB podpisali by wtedy nawet wyrok na własna matkę.SB miało swoje metody :do grożenia zyciem najblizej rodziny włącznie.Ludzie rózne zobowiązania wtedy podpisywali,a robili swoje.Dziś ocenie podlegac winny jedynie skutki takiej "współpracy"- ten się nie ześwinił jezeli skutki jej były zerowe.Co zresztą Sbecja stwierdziła w przypadku Wałesy rozwiązując"współpracę "w 1976r.


Ładnie to napisałes, tylko skoro robił to pod przymusem, to czemu tak często "wygrywał w totolotka"?

Poza tym miał dość czasu, żeby się z grzechów wyspowiadać publicznie. Ludzie by to przełknęli i dziś nie byłoby żadnej dyskusji. Tylko że to zawsze był nadęty bufon, wszystko zrobił sam, sam "zwyciężył komunę". Ludzie mieli go dość po pierwszej kadencji i do dziś nic się nie zmieniło.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
18 lutego 2016r. o 19:11
~ napisał(a): Dość tego. Do ujawnienia także agenci z naszego terenu!!!
oj znam takich ,znam ,,mają się dobrze ,,, Solidarność ich nie ruszyła ,krzywda im się nie stała.Co innego było w DDR -gdzie wzięto się za Stasi,,a u nas było cichutko i ciepłe stołki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 19:50
Wisi mi czy Wałęsa był agentem SB czy nie ale jeśli był takim agentem jak prezydentem to wielkiego pożytku z niego nie mieli :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.