Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lech Wałęsa to TW "BOLEK"

~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 11:47
~xxx napisał(a): Mam pytanie:kto GO TAK NINAWIDZI I ZA CO I DLACZEGO TERAZ GDY RZADZI PIS?


Przecież to żona Kiszczaka ujawniła te dokumenty :] Ona należy do PIS? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 lutego 2016r. o 12:04
Oskarżyciele Lecha Wałęsy / sam nie jestem fanem Solidarności / grubo poszli po krawędzi
W chwili powstawania ruchów wolnościowych byłem już dorosły i potrafiłem ocenić to co się wokoło dzieje .Nie mam specjalnych zasług bo za kolportaż ulotek trudno tego oczekiwać.Jednak z przykrością stwierdzam że ci którzy dali się wtedy złapać biją do dzisiaj na tym kapitał.
Szczególnie smutno patrzy się na tych skupionych wokoło " kaczoryzmu "

" zbrodnia Smoleńska " " TW Bolek " to zwykła buracka próba odwetu .
Do władzy dorwał się najgorszy z możliwych sort ludzi. Mściwy , nienawistny , zawistny A PRZY TYM ZAKOMPLEKSIONY .ZADUFANY W SOBIE PRZEKONANY ŻE TYLKO TO CO SAM WIE JEST JEDYNĄ PRAWDĄ.

Przykład - cytat z wypowiedzi ministra -- " Ta katastrofa była największą katastrofą w historii lotnictwa światowego " - Czy zdrowy na umyśle człowiek był by zdolny napisać coś takiego ? - Co na to rodziny ofiar katastrof w których zginęło wielokrotnie więcej ludzi?

Gdzie byli dzisiejsi " bochaterowie " w czasie gdy reszta walczyła ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kos niezalogowany
19 lutego 2016r. o 12:06
PanM napisał(a): Gdzie byli dzisiejsi " bochaterowie " w czasie gdy reszta walczyła ?


Zapewne w szkole i uczyli się ortografii :)
Panie, daj pan spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
19 lutego 2016r. o 12:25
PanM napisał(a): Oskarżyciele Lecha Wałęsy / sam nie jestem fanem Solidarności / grubo poszli po krawędzi
W chwili powstawania ruchów wolnościowych byłem już dorosły i potrafiłem ocenić to co się wokoło dzieje .Nie mam specjalnych zasług bo za kolportaż ulotek trudno tego oczekiwać.Jednak z przykrością stwierdzam że ci którzy dali się wtedy złapać biją do dzisiaj na tym kapitał.
Szczególnie smutno patrzy się na tych skupionych wokoło " kaczoryzmu "

" zbrodnia Smoleńska " " TW Bolek " to zwykła buracka próba odwetu .
Do władzy dorwał się najgorszy z możliwych sort ludzi. Mściwy , nienawistny , zawistny A PRZY TYM ZAKOMPLEKSIONY .ZADUFANY W SOBIE PRZEKONANY ŻE TYLKO TO CO SAM WIE JEST JEDYNĄ PRAWDĄ.














Przykład - cytat z wypowiedzi ministra -- " Ta katastrofa była największą katastrofą w historii lotnictwa światowego " - Czy zdrowy na umyśle człowiek był by zdolny napisać coś takiego ? - Co na to rodziny ofiar katastrof w których zginęło wielokrotnie więcej ludzi?

Gdzie byli dzisiejsi " bochaterowie " w czasie gdy reszta walczyła ?


Daj Pan spokój, nie pogrążaj się człowieku.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 12:26
To pytanie brzmi: dlaczego on kłamie tak głupio? Dlaczego nie przyzna się częściowo, nie zastosuje jakiejś skuteczniejszej taktyki? Niech powie tylko - tak, dałem się złamać (g... tam złamać - brał przez sześć lat pieniądze za swoje donosy bez żadnej krępacji, a kolegom ze stoczni, zdziwionym, jak dobrze mu się żyje, opowiadał pierdoły - powtarzane do dziś w pamiętnika pani Wałęsowej - o wygranych w totolotka), ale to wszystko było dawno i nieprawda, potem swe winy odkupiłem etc

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-walesa-od-zera-do-bohatera-i-z-powrotem,nId,2147806#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 12:29
Śmiali się Polacy z Hanki Mostowiak i jej śmierci w kartonach. Ale koniec Wielkiego Wałęsy w kartonach wyciągniętych z pawlacza Kiszczaka jest jeszcze śmieszniejszy.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-walesa-od-zera-do-bohatera-i-z-powrotem,nId,2147806#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 12:29
~ napisał(a): Ile osób i ich rodzin zostało przez donosy Wałęsy skrzywdzonych?! Ci ludzie umierali w nędzy.


Znasz odpowiedź czy insynuujesz?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 12:50

Najwięcej do powiedzenia mają ci , którzy nie żyli w tamtych czasach i nie znali realiów życia, oraz zazdrośni nieudacznicy życiowi. Ludzie MUSIELI należeć do partii, choćby po to, żeby mieć pracę i dać dzieciom jeść. Wspólpraca bardzo często polegała jedynie na tym by mieć "czerwoną książeczkę". Ludzie walczący liczyli się z tym, że będą na nich fabrykowane dowody o różnej treści. Czasem było się w partii, żeby im oczy zamydlić. Zresztą: kto nie żył w tamtym klimacie, ten g...no wie o ówczesnej rzeczywistości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza