Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Komuna ma się dobrze

11445
PanM
26 lutego 2016r. o 21:09
30 lat temu Polacy niby pokonali komunę .
Ale czy na pewno ? Wszystko wskazuje na to że poza władzą niewiele się zmienia .Namiastka kapitalizmu w sklepach .O pracę ciężej niż w krajach kapitalistycznych.Oraz to co najgorsze .Stosunek państwa Polskiego do Polaków .Nie dość że prawo i ustawy mają tendencje do traktowania obywatela profilaktycznie jako złodzieja i przestępcę to jeszcze to.
Wszystko co / poza grzybami/ znajdzie Polak i nie odda na skarb pastwa może go zapędzić do kryminału.W poniższym przykładzie zardzewiała niekompletna pepesza nazwana została bronią.
Polska szczyci się wyjściem z komuny .Tylko ta komuna nie chce z niej wyjść.

http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/kamien-pomorski-antyczne-monety-na-dnie-baltyku-znalazcy-grozi-wiezienie/phyh5c[img=1456517174_5z63plh.jpg]



Dopisane 26.02.2016r. o godz. 21:09:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126765,6690290,Znalezli_unikatowe_miecze_z_ok__800_r__p_n_e__W_internecie.html

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GW niezalogowany
27 lutego 2016r. o 0:51
Panie M naucz się poprawnie pisać i wyciągać logiczne wnioski. Tego co Pan "tworzy" nie da sie czytac. Znowu "nowy?!" temat. Zagrozony karami, przestal Pan juz szkalowac Ministra ON Pana Antoniego Macierewicza w założonym przez Pana temacie pt.:"AM do kryminału lub na leczenie". Nauka dla Pana niech będzie systematyczne odwiedzanie portalu: niezalezna.pl i twittera dr.Slawomira Cenckiewicza. Może wówczas nie będzie Pan przez większość internautów nazywany - g n i d a.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2016r. o 0:55
ignoruj ignoranta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
27 lutego 2016r. o 6:24
Idę budować swoją komunę.Czas do roboty .A wy tu się kotłujcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
27 lutego 2016r. o 6:28
dziwne...
kim jesteś?
może dopisz sobie np. 1 po "falco" bo ja tu nic nie pisałem...

co chcesz uzyskać pisząc pod moim "nickiem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
27 lutego 2016r. o 6:29
dziwne...
kim jesteś?
może dopisz sobie np. 1 po "falco" bo ja tu nic nie pisałem...

co chcesz uzyskać pisząc pod moim "nickiem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
27 lutego 2016r. o 6:50
teraz już nie wiem czy ja to ja czy nie ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
27 lutego 2016r. o 7:14
ja wiem...
:)

no czas jechać po pracować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.