Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Teraźniejszość -- co Cię kręci a co wkurza ?

11445
PanM
3 marca 2016r. o 19:25
XXI Wiek , rok 2016 -- pod względem technicznym cywilizacja rozwinięta gigantycznie .Niestety nie wszyscy mają równy dostęp do zdobyczy nowej ery.
Polacy mieszkający i pracujący jako pracownicy najemni w Polsce z reguły nie mają takich możliwości jak ich koledzy w krajach rozwiniętych.
Za tą samą pracę otrzymują zdecydowanie niższe wynagrodzenie .
Tym samym sięgają do znacznie niższych półek niż tamci.
Używane wieloletnie samochody , często używane ubrania , tania niestety słaba jakościowo żywność, bardzo drogie / w stosunku do dochodu / utrzymanie .
Odbija się to też na wolniejszym rozwoju gospodarczym Polski .
Jeśli do tego dodać bardzo niewydolne i nieudolnie zarządzane państwo i samorządy , szala goryczy się przepełnia.
A jak Ty widzisz Polskę dzisiejszą .Polskę w której mieszkasz , pracujesz , jesteś.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2016r. o 22:37
Pan mnie wkurza. Jak mało kto.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
3 marca 2016r. o 22:45
skorn napisał(a): Pan mnie wkurza. Jak mało kto.

Kto się czubi ten się lubi :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roumal niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 11:40
Mnie wkurzają Ci wszyscy kierowcy, którzy jeżdżą na tych niby światłach dziennych - ledowych. Przecież ich widoczność jest taka sama, jakby jechali bez oświetlenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 sierpnia 2016r. o 11:46
A jednak , ktoś sobie przypomniał o tym wątku .

Co Cię cieszy a co irytuje ?

Spektrum emocji jest ja rozczepienie światła skrajnie różne.
W zasadzie wszystko zależy od odległości do publicznego koryta.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 11:50
PanM napisał(a): XXI Wiek , rok 2016 -- pod względem technicznym cywilizacja rozwinięta gigantycznie .Niestety nie wszyscy mają równy dostęp do zdobyczy nowej ery.
Polacy mieszkający i pracujący jako pracownicy najemni w Polsce z reguły nie mają takich możliwości jak ich koledzy w krajach rozwiniętych.
Za tą samą pracę otrzymują zdecydowanie niższe wynagrodzenie .
Tym samym sięgają do znacznie niższych półek niż tamci.
Używane wieloletnie samochody , często używane ubrania , tania niestety słaba jakościowo żywność, bardzo drogie / w stosunku do dochodu / utrzymanie .
Odbija się to też na wolniejszym rozwoju gospodarczym Polski .
Jeśli do tego dodać bardzo niewydolne i nieudolnie zarządzane państwo i samorządy , szala goryczy się przepełnia.
A jak Ty widzisz Polskę dzisiejszą .Polskę w której mieszkasz , pracujesz , jesteś.
tak zarobki w niemiec podstawa 1300 e wyżywienie 300-400 e mieszkanie 400-650 e pozostałość 300 e ,klepanie biedy ciąg dalszy ,więc lepiej klepać ją w PL,i można zostać zgwałconym pobitym okradzionym przez bandytów zwanych dumnie uchodzcami,p Przemysławie odnoszę niekiedy wrażenie że urywa się p z choinki która wyrosła w afryce,a w afryce ciągle powstają jakieś nowe państwa. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 11:55
no tak, niemcowi z podstawy po wydatkach na życie zostanie 1200 zł na rozrywke, ty w pl całej podstawy dostaniesz 1200 zł. powodzenia w robieniu opłat i zakupów i szukaniu uchodźcy który rzuci ci 1 euro czy 2 do kapelusza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 18:21
Panie M, jest lepiej, już nic mnie nie wkurza, nie wiem czy to dzięki temu że PAN założył ten temat, czy dzięki temu że w marcu :D Faktem jest że stałem się innym człowiekiem, rzuciłem palenie, piję mniej.
Ryżawy nie wariuje astrą- fakt, koledzy go fiatem wożą, jest bezpieczniej, stres mniejszy.
Pogoda super, grzyby rosną chociaż zapowiadają załamanie pogody, z pierwszym stopniem zagrożenia, co tam.
Czasem ktoś kogoś potrąci ale bez szału...bez uprawnień też, taki mamy klimat.
Coś się wybuduje, coś się zawali :D
Nawet Pan Macierewicz mnie nie wqrwia.
Panie M, jeśli faktycznie jest jak jest to życzę zdrowia i sił, niech Pan robi swoje bo widzę że to dodaje Panu tej tak potrzebnej siły.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza