Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pytanie do władz miasta i gminy

14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 15:33
ISIS=$=IISS=Mż :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
16 marca 2016r. o 4:46
Nie mogę się doczekać odpowiedzi z Urzędu Miasta.
kolejne kroki - pytanie do ZUS i Urzędu skarbowego na jakiej podstawie rabują ludzi


Dopisane 16.03.2016r. o godz. 04:32:

DLACZEGO PŁACIMY PODATKI PRYWATNYM FIRMOM?
żeby uzyskać takie rekordy z baz danych, wpis musiał być zgłoszony, zarejestrowany na wniosek zgłaszającego i na kolejny wniosek został nadany unikalny numer D-U-N-S, to znaczy, że dane, które widzicie nie znalazły się tam przypadkiem.
podobne rejestracje dotyczą wszystkich urzędów w Polsce - sejm, senat, NIK, trybunał Konstytucyjny, komornicy sądowi - to wszystko zarejestrowane prywatne firmy.
Dlaczego zgadzamy się, żeby nas oszukiwano? czy mamy jakieś umowy podpisane z tymi firmami, ze musimy płacić im pieniądze? czy w zamian one coś dla nas robią?[img=1458099159_bkc66xa.jpg]



Dopisane 16.03.2016r. o godz. 04:35:

[img=1458099341_6odxkwp.jpg]



Dopisane 16.03.2016r. o godz. 04:46:

Nie rejestruje się państwowych urzędów w jakichś prywatnych bazach danych, starając się o nadanie unikalnego numeru, chyba, że to nie są państwowe urzędy.
Czy nadal chcecie brać udział w tym przedstawieniu? Sędziowie, policja mają nawet specjalne sceniczne stroje, tylko nie chcą się przyznać, że to farsa, bo z tego żyją.
Czy jeśli pani z warzywniaka wezwie cię na rozmowę - to jak to potraktujesz? Ale do sądu na przesłuchanie - to z sercem na ramieniu, tak? A czym to się różni?
Ano tym, że od pani z warzywniaka za kasę dostaniesz kartofelki, a od pana w todze grzywnę i jeszcze się cieszysz, że tylko tak się skończyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 marca 2016r. o 6:40
jr napisał(a): Nie mogę się doczekać odpowiedzi z Urzędu Miasta.


Już mówiłem . Nie masz na co liczyć :D Urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie , są jak partyzanci. Pod biurkiem się chowają. Drzewo jest drzewo , albo " ciągnie wilka do lasu " :D

jr napisał(a): ... Ale do sądu na przesłuchanie - to z sercem na ramieniu, tak? A czym to się różni?
Ano tym, że od pani z warzywniaka za kasę dostaniesz kartofelki, a od pana w todze grzywnę i jeszcze się cieszysz, że tylko tak się skończyło.



Miałem kiedyś do czynienia " ze tzw. Sendziom " ... nazwisko pominę , ale ten orzeł na łańcuchu ... qurcze ... do dzisiaj " uwielbiam " lewitów i faryzeuszy :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
29 marca 2016r. o 20:58
Ale może się ktoś obudzi, przejrzy na oczy i zacznie zadawać pytania.
Dlaczego tylko ja mam pytać o te absurdy? Każdy powinien molestować władze o odpowiedź, bo każdy ma do tego prawo, a władza ma obowiązek odpowiedzieć.
Więc pytajcie ludziska, pytajcie, na każdą odpowiedź zadawajcie dwa kolejne pytania, aż w końcu ta mydlana bańka oszustw pryśnie.
Chyba, że wolicie nadal tkwić w matrixie, płacić podatki (które im się nie należą, pozwalać się truć chemicznym jedzeniem i oddawać rokoszy prania mózgu).
Czy lepiej pytać i szukać prawdy, czy lepiej dać się chodować jak bezmyślna roślinka?


Dopisane 29.03.2016r. o godz. 20:58:

Jest kolejna odpowiedź i to już jest sukces, długo musiałem czekać, w międzyczasie ponawiałem prośbę o odpowiedź na pytanie: W związku z tym rozszerzam zakres mojego pytania, a mianowicie proszę o uzasadnienie w jakim trybie działają władze lokalne stosując sprzeczne wzajemnie ze sobą przepisy prawa? Jakie zasady obowiązują w stosowaniu prawa, że wykonuje się przepisy o randze niższej ignorując te ważniejsze zawarte w konstytucji?

wiecie jaka jest odpowiedź?oto ona:
Szanowny Panie, może pomocny w Pana rozważaniach będzie rozdział III Konstytucji - ŹRÓDŁA PRAWA. Z poważaniem Agnieszka Gergont – rzecznik prasowy UM Bolesławiec
po czym wklejonych jest kilka artykułów z konstytucji...

Przeczytałem to ze dwa razy i nijakiego związku z moim pytaniem nie znajduję?
a pytałem przecież o kolizje norm prawnych... czyżby dostrzegli te kolizje i bali się przyznać, że wykonują ustawy mniej ważne, które są sprzeczne z ustawą zasadniczą?

dlatego jeszcze raz (podobno cierpliwość popłaca) zapytałem:
W pytaniu chodziło o wskazanie reguł jakimi kierują się lokalne władze (urzędnicy) wykonując przepisy, które są wzajemnie kolizyjne?
A szczególnie chodzi mi o kwestię, dlaczego wykonuje się niższe rangą ustawy w sposób sprzeczny z konstytucją vide - przytoczone wcześniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 marca 2016r. o 22:56
No cóż , ja tam prawnikiem nie jestem , nawet matury nie mam , ale z tego , co znam się na rzeczywistości jaką przeżywamy , to warto posłuchać tego tekstu :



Kilka lat temu chciałem coś podobnego napisać , dysponując wiedzą , jaką posiadam. Zabrakło talentu literackiego ... i cieszę się , że Ktoś , gdzieś , sformułował moje myśli.

Być może Twe pytania Junior , nie powinny być skierowane do władz miasta i gminy , które i tak gówno mogą , a do marionetek z eurokołchozu ? Czyli wyższej instancji , tej samej ... , nic nie mogącej kliki , zadufanych w sobie urzędasów :D

Dobranoc ... Bracie w nieszczęściu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alf niezalogowany
29 marca 2016r. o 23:29
Świetna lektura na noc. Dzięki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 marca 2016r. o 7:26
Zawsze do usług Alfie :) Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
30 marca 2016r. o 16:30
zdaje się, że to są fragmenty Protokołów Mędrców Syjonu
to jest prawdziwa biblia syjonistów: http://www.zbawienie.com/pms.htm


Dopisane 30.03.2016r. o godz. 16:30:

cała akcja tutaj ma za zadanie pokazać ludziom, że urzędy w Polsce to nie są urzędy, tylko prywatne firmy zarejestrowane w Waszyngtonie i działają zupełnie nielegalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza